Cok feci rezil oldum. Arkadaslarimin yaninda siçtim ya herkeze solerlerse?

Ben 18 yasimda bir kizim. Bugun okuldan arkadaslarimla kiz erkek karisik sokaga ip gerip voleybol oynuyoduk. Ben oynamicam dedim cunku hem hastaydim hemde ishaldim. Ama iste eksik kisi var oyna oyna doye israr ettiler. Sanki oyuna baslarken olcaklari tahmin etmis gibiydim heryerim sicacik oldu, top bana ikibcinciye geldiginde hayatimin karardigi o an oldu. Zipladigim gibi zort diye ses herkes suratima bakiyo o an ölsem daha iyidi. Daha da kotusu hemen kosturmaya basladim ishal oldugundan paçamdan dustu yere. Evde gunduzden beri agliyorum hayatim kaydi ya bide bizim siniftan hepsi bida onlarin suratina nasi bakcam, okula baslayincada anlatirlarsa zaten erkek olanlardan bitanesi beni asagiliyo biraz sevmiyo pek. Napcam ben okulu bile birakmayi dusunur oldum. Hayatim kaydi resmen.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yani bir ishal yüzünden okulumu bırakacaksın zaten anlatırlarsa da onlar gerçek arkadaş bile değillermiş kafana takma herkezin başına gelebilir böyle tatsızlık kaç kişiydiniz kaçırdığını anladılar mı yoksa sese mi baktılar

0|0
    0|0
    • 2ay

Gorduler bile yere dusunce

• 2ay

bence sen boşu boşuna kuruntu yapıyorsun onlar çoktan unutmuşlardır bile bu durumu seninde bir hatan olmuş oda ben hayatta ishal ken dışarı çıkmam zaten oynamasan bile bu senin başına gelecekti üzme kendini olmuş bitmiş artık zaten okul açılana kadar unutulur ama bir ishal yüzünden geleceğini yakma ozaman kendine sen çok büyük kötülük yapmış olursun

• 2ay

Tamam tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Yazarsan çok düşündün mü böyle bir senaryoyu:)

0|0
    0|0
  • Takma cocuk dalga gecerse agzina ederim dersin

0|0
    0|0
    • 2ay

Tam agzina yapilmalik cocuk zaten pislik herkeze yaycak simdi, belki ona kalmadan diger arkadaslarim bile yayar

• 2ay

ne zararin olacak? ne faydalari vardiki sana?

• Aman takma milleti bu kadar ya

0|0
    0|0
  • bende sıçıyorum gayet normal bişe tasalanma

0|0
    0|0
  • Başlığı okurken yarildim desem yalan olmaz 😀

0|0
    0|0
    • 2ay

Dalga niye geciyosun ki demicem cunku cok rezilim ben

• Bende metrobüste sıçmıştım.
    Çok şeyapmamak gerek.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama nasil yapmam, hem onlara rezil oldum hemde okula bile yayilir herkeze soler o cocuk

• 2ay

Uzulmeyim diye deme simdi

• 2ay

Üz0lme tabi.
      Onlarda ansızın sıcabilirler altlarına.
      Hatta boklarında bile boğulabilirler.

• insanlık hali normal

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama o cocuk cok dalgaci, iyi oldugum arkadaslarim bile ben kostururken yere dusunce kahkahalar icinde kaldilar

Kızlar Ne Diyor 5

• ya sen ciddi misin valla Allah basimiza vermesin de okulunu degistir kiz rezil bir durum ziplarlem sicmak nedir djjdgjskd

0|0
    0|0
    • 2ay

Ayilemlere okul deyistircem desem neyi var okulunun derler bende anlatamamki

• Okul değiştir

0|0
    0|0
  • Allah belanı vermesin kızz teyzemle ayno odada yatıyorum güldüm kadın uyandı😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Troll ahahah

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya keske oyle olsadi, boyle dicenizi biliyodum ama gercek

• dalga gecme harbiden basina gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...