Arkadaşım sevmediğim biriyle samimi oldu?

Arkadaşlar benim hiç arkadaşım yoktu, vardı ama bana ihanet ettiler sonra ben bir kızla samimi oldum kanka olduk falan ama sevmediğim bir kızla kanka olmuşlar çok moralim bozuluyor uyuyamıyorum söylemekte istemiyorum kaybederim diye onu bırakmak istemiyorum çünkü benim arkadaşım olmadığı için psikolojim bozulmuştu hala antidepresan kullanıyorum başka biri yok ondan başka ne olur yardım edin?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sal gitsin, soyle kizin yuzune catir catir sonra baska arkadas bulursun demek ki dogru bir secim yapmamissin, ya da o kizi sevmedigini ona soyle bilemedim ama uzuldum kardesim arkadasinin kullanici alabilir miyim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence insanlara esit davran Ben de once oyleydim tek olsun hep olsun gibisinden ama cevren de o kizda varsa onunla da kons sevmiyorum diye ksiitlama belki sonradan o seninle Daha iyi olacak bilemezsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Başka insanlarla tanış. Ben de şu an senin gibiyim. Cidden senin gibiyim. Üstelik başka insanla tanışmaktan da bıktım. Artık yalnızım.

1|0
    0|0
  • bence bir şans ver sevmediği n kişiye

1|0
    0|0
    • 3ay

ama benden iki yaş küçük ve çok fazla ergen gibi davranıyor daha olgunum ona göre kızı görünce bile kusasim geliyor

• 3ay

çok duygusal bir insanım insanları görmezden gelemiyorum ne kadar denesemde, Kaybediyorum bu açıdan.

• 3ay

inan bak gözlerini kapa zamanı gelince acarsin ama unutma gözlerin sadece baktığını görecek her zaman

• Biz arkdas oluruz senle -,,-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden arkadas edinmeyi denemiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • 3ay

Baska kimse yok

• 3ay

Bana mesaj at istersen rahat konusalim?

• 3ay

olmaz

Yükleniyor...