Nerede yaşıyorsunuz? Gezmek amaçlı Yaşadığınız yeri önerir misiniz?

Gezmek için yaşadığınız şehri önerir misiniz?
Herkes yaşadığı yeri belirtebilir mi. evde yasıyorum felan diye espirilerinizi kendinize saklayın espirili arkadaşlar :)

Güncellemeler:
3ay Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşıyorum bende arkadaşlar gelmek isteyen olursa beklerim başımızın üstünde yeri var.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Trabzon'un ziyaret listesine göz atmlalisin çünkü tam bir doğa harikası insanlar tarihi eserlere çok zarar vermiş onun dışında çok güzel eğer kafana yatarsa gezilecek yer listesi cilarabilirim☺

0|1
    0|0
    • 3ay

Üniversitedeki hocam Trabzon'luydu vede birkaç arkadaşım hep önerdiler. zaten Karadeniz bölgesini baştan sona gezmek lazım. Düzcede okudum bende

• 3ay

teşekkür ettim sanada zahmet verdik kusura bakma

• 3ay

ne demek rica ederim☺

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul bakirkoy florya bu tarafta cok birsey yok guzel alabildigine uzun bir sahil guzel koskoca bir orman İstanbul avrupayi baz alirsak taksim iste beyoglu nisantasi bebek gezmelik tozmalik guzel mekanlar bogaza inersin balikcilar bogaz keyfi bogaz turu karsiya gecersin kadikoy kiz kulesi yer cok yani yeterki gezmek iste yer dolu sirkeci beyazit her telden saz var İstanbul'da

0|1
    0|0
    • 3ay

Geldim kardeşim İstanbul'a zaten ama o kadar büyük ki çoğu yerine gidemedim daha tek memnun kalmadığım yönü çok kalabalık vede çoğu yerde saygı yok herkes aceleci davranacam diye karşısındakini ne duruma sokacağını düşünmüyor

• 3ay

Bu arada hos geldin 😏☮✌🏻️

• 3ay

sağol kardesım eyw.

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...