Artık insanlar iyi değil eskisi kadar ya. Ben hala saf çocuk gibi iyi sanıyordum herkesi ama değilmiş gerçekten insanlık ölüyor yavas yavas.
#insanlık #öldü mü #acaba?

0|2
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan doğuştan ahlaklıdır.. İnsan doğuştan mükemmel bir varlık potansiyeline sahiptir.. Ancak ona bahşedilen en büyük silahları akıl ve idrağı kullanamadığı için zamanla maalesef yozlaşmakta... 21 yy da Nirvanaya ulaşan tüketim hırsıyla insan bencilleşen, yalnızlaşan, hızlı yaşayan-sabırsız ve çıkarcı bir varlığa dönüşmekte...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu ülkede hala iyi insanlar var vatanı icin savaşan siviller askerler polisler mesela ben zannederdim ki ülkemizi koruyan her asker iyi kalbinde vatan sevgisi var ama değilmiş insanlık ölmüş iyilik yapınca bile karşılığını bekleyen insanlar var ama yinede bence iyi insan hala var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Insanlığı , merhameti , vicdanı yok olan , ayaklar altına alan ve o kişiler yüzünden her insanı herkes saldıran kişiler utansın. . Yazık..

1|0
    0|0
  • hala bir yerlerde var yav

1|0
    0|0
  • İnsanlik olu tabii.. mesela hic tanimadigin zerre menfaatin omaysn ks den zavalli bir kiza anasina kavussun diye otobus bileti alirsin.. oda seni uc bes gun sonra takipten siler.. insan kadar kalles ve nankor canli var mı

1|0
    0|0
  • ölmedi buradayım 😅

1|0
    0|0
  • Hayır buradayım, ölmedim 😎

1|0
    0|0
  • Devir cok değişti eski döngüler kırıldı kıyamete cok yakınken ve bunların sen ve ben farkındayız çoğumuz değil yazık oluyo

1|0
    0|0
  • Öyle öyle trtbirdesen olsan ne yapardin vardi onu izle

1|0
    0|0
  • Öleli cok oldu helvasini bile yemisligim var...

1|0
    0|0
  • benim yapacağım bir şey yok. üzgünüm...

1|0
    0|0
  • herkez kendini masum sandiğı icin öldu bu insanlik

2|0
    0|0
  • ölmedi kardeşim ölmedi, ben ve bazı arkadaşlarım hala insanız emin ol..!

1|0
    0|0
  • biraz öyle

1|0
    0|0
  • İnsanlar her cagda demisler bunu bunu sebebi insanin icinde hep eskiye karsi bir ozlem var. Yoksa insanlik hep oluydu.

0|0
    0|0
  • Yok ya hiç doğmadı ki.

0|0
    0|0
    • 3ay

Okadarda değil.

• 3ay

Tarihte bana kan dökülmemiş, insanların birbirini öldürmemiş, her yerin kardeşlikle dolu olduğu bir dönem söyle bende sana diyeyim ki sonradan böyle olduk.

• Öldü

0|0
    0|0
  • Ölmüs

0|0
    0|0
  • Ölüyor yavaş yavaş

0|0
    0|0
  • Umut bitmedikçe ölmez. Son insan kalıncaya kadar

0|0
    0|0
  • Çok oldu

0|0
    0|0
  • insanlık ölmedi özüne döndü acınası varlık

0|0
    0|0
  • Öldü mahalesef

0|0
    0|0
  • ah yazık sizin daha yeni mi haberiniz oldu ulan götündeki pamuk bile çürüdü be :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Hala iyi insanlar var ama sayısı azalıyor. Sende iyi bir insanlık için elinden geleni yap kendi doğrularını aktar insanlara , anlat. Herkes insan doğar ama herkes insan olarak ölemez maalesef

1|0
    0|0
  • Ne yazık ki ben de aynı fikirdeyim inatla iyimser zorluyorum ama canı yanan her defasında ben oluyorum
    Bu gidişle benimki de yakında mefta

1|0
    0|0
  • Fazla iyi olmak bize zarar zaten ne faydasını gördük ki?

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Ölmez ölemez

0|0
    0|0
  • Öldü

0|0
    0|0
  • Evet oldu