Ağzı laf yapan insanlar?

Merhaba KS, ben ağzı laf yapan insanlar nasıl oluyor merak ediyorum. Yani mesela birşey satmak istiyorsunuz. Örneğin karşınızda birisi var ve bu kişiye kalem satacaksınız. Bu kişiyi o kalemi alması için nasıl ikna edersiniz? Veya başka herhangi birşey?

Güncellemeler:
3ay Örneğin bir diyalog örneği verir misiniz kısa? Yani birisine birşey satacaksın amacın bu. Bunun için neler yaparsın? Örneğin laf kalabalığı mı yaparsın? Veya kalemin yararlarından mı bahsedersin? Arada alttan alttan satacağın kişiyi över misin

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kime satacağıma göre değişir. Her tarz her teknik herkeste başarılı olmaz. Mesela aynı ürünü bir doktorla bir kahvehane işleten birine ayni tekniklerle satamazsınız. Veya bir konuda bu iki kişiyi aynı cümlelerle ikna edemezsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Belli bir kalıp yoktur kardeşim. Tatlı dil ve samimi davranışlar. Ne konuda olduğu önemli değil , herşey o an gelişir.

0|0
    0|0
  • sıcakkanlılık dış görünüş ve doğuştan gelen bir yetenek bence bu çok az tanıdığım var öyle insanlar ama herkesi ikna edebilicek adamlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Soruyu güncelledim sorum tam olarak anlaşılmamış sanırım. Yani sen bir satıcı olsaydın eğer, herhangi bir şeyi nasıl satarsın? Yani nasıl taktikler kullanırsın.

• manipülasyon burda devreye girer oku dostum (:

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet duymuştum :D manipülasyonda var fakat kişisel bir cevap verebilir misin? Sen bir satıcı olsan nasıl satarsın yani? Soruyu güncelledim.

• 3ay

manipülasyon tekniklerini oku işte ego artırarak ego düşürerek mahrum bırakarak afalan filan bir sürü var sonra bunları uygulucan insanlar üstünde ben yapıyorum kendi çıkarlarım için ama satmak içn yapmadım hiç bence okumalısın bol bol

• 3ay

Peki yaptıklarından örnek verebilir misin? Bende çok yapıyorum buna benzer şeyler ama merak ediyorum yani.

• Eğitimle

0|0
    0|0
Yükleniyor...