Tespih taşıyınca kromu olunuyor yaw?

ne bu önyargınız lo kime havanız? ben babadan böyle gördüm seviyorumda. elimden düşmez. neden kro damgası vuruluyor. en çokta üzüldügüm nokta bu lo

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Sen kroca olduğunu düşünmüyorsan taşı ben kroca olduğunu düşünüyorum ve görünce de ıyy kro diyorum asdfg

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elinde taşımayı bilene çok yakışıyor emin ol ama mallar oluyor yol ortasinda sallaya sallya gidiyor ya işte onlar harbi kro ya her seyin yeri yordami üslubu vardır ama kimi erkekler var aksesuari ona yakışır o yüzden normal olanlara kro diyenler dönüp kendine baksın hele kadin milleti her halti kendine yakistirip güzel olduğunu sanıp sana laf atar ya heh bilki ergenlik bitmemiş merak etme bak keyfine kim ne demiş pekte umursama baba parasi ile bir yerlerde halt yiyenlerin gelip sana sana reklam yapmasi kadar komik durum yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet hem keko hem kro

0|1
    0|2
  • Cekmesini bilene tespih aksesuar delikanlı adam tespih çeker tespih sallanmaz çekilir hele ateş kehribar olursa daha iyi olur

0|0
    0|0
  • teşbih çekmenin rajonuda vardir biz o abilerimizden çok duyduk tesbihi öyle artist gibi sallayanin gotunu keserler ki ben kim oluraaa tikim var kitleniyorum dovesim geliyor

0|0
    0|0
  • bence tesbihin bir tarihçesini ve kültürünü oku o zaman milleti iyice yere gömersin (: kro diyen enayileri

0|0
    0|0
  • Tesbih sallayanı psikopat mafya belalı olarak tanımlayan bir topluma sahibiz evet 😆

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum. Her zaman cebimdedir.

0|0
    0|0
  • ne alakası var kardeşim krolukla çekmesini adabını biliyorsan efendilik simgesidir evvela

0|0
    0|0
  • tesbih insanı kıro yapmaz

0|0
    0|0
  • Evet kıro olunuyor

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum. Sallayanların çoğu keko oluyor benim gözümdede evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...