Sizin de babanız çok çalışıyor mu?

Babam sürekli çalışıyor. 4 saatlik uykuyla hayatına devam ediyor. Daha 40 yaşında değil adam çöktü resmen. İki iş birden yapıyor. Bir iş bize yeter bizimle ilgilen para istemiyoruz diyoruz, geleceğiniz için çalışmam lazım sonra benim gibi büyürsünüz diyor. Ben para istemiyorum arkadaşlar. Ben baba istiyorum. Bana birazcık sevgi veren bir baba. Lütfen babaysanız, çocuğunuza para değil sevgi verin.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gelecek düşünülürde bu kadarı zarar çocuguna güzel bir isim belli bir yasa kadar baktınmı bide güzel ahlak verdinmi bundan fazlası eksigi onemli degil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• ne babalar var bee..

1|0
    0|0
  • hayır😁

1|0
    0|0
  • bende çok çalışıyorum bende çöktüm

1|0
    0|0
  • Naap biliyon mu harcamandan kıs az iç az ye sonra ay sonu babanın önüne at parayı de bu bana fazla harçlığımdan arttı ben az parayla da yaşarım ama sensiz yaşayamıyorum de boynuna sarıl fonda duygusal müzik. Farkındalık yaratırsın en azından

1|0
    0|0
  • Çalışır

1|0
    0|0
  • Vaybe guzel ogutmus

1|0
    0|0
  • Babam yanım da değil.

1|0
    0|0
  • 24 saat her an çalışabiliyor. Mesai saatleri dışında kendisine ihtiyaç duyulursa işine gidiyor...

1|0
    0|0
  • Şimdiki sigarami senin icin yakiyorum. Diyecek bir sey bulamadım.

1|0
    0|0
  • baba yüregi işte kendini feda edyo ilerde senin için 👍

1|0
    0|0
  • İleride ihtiyaçlar artınce yetmiyor dersiniz ama, çalışması normal.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiçbir zaman babama param yetmiyor veya para verirmisin demedim. Babamda istemeden genelde vermiyor orası ayrı djjd 2 işte çalışmak yerine 1 işte çalışabilir

• Baban iyisini yapıyor para olmadan sevgi sevgi olmaz geniş olunca ilerde kaybolan zamanı telafi edersiniz sorun yapma tm mı

0|0
    0|0
  • Eveet katılıyorum

0|0
    0|0
  • ya anlayın işte bu hayatta erkeğin zorluğunu kadın gezer tozar erkek çalışır her zaman

0|0
    0|0
  • sizin için yapıyor unutma

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun zor

0|0
    0|0
  • 7/24

0|0
    0|0
  • Yoo 😂 @pizza_prensesi 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet

1|0
    0|0
  • sevgi verse para istersiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Annem para vermez, sevgi verir. Gayette mutluyum. Paragöz olarak büyütülmemişim Allah'a şükür.

• 3ay

2 işte çalışıyor. 1 inde çalışsa hem geçinip hem de vakit geçirebiliriz. Ama 4 saatlik uykuyla hastalanıp duruyor. Yıpranıyor.

• 3ay

allah yardım etsin geçinmek kolay değil

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...