Zina işledim ama zina olduğunu bilmiyordum?

Merhaba arkadaşlar benim adım rüya ben elim ile sürekli kendimi tatmin ediyordum bu artık bende alışkanlık haline gelmişti günah olduğunu biliyodum ama bu kadar büyük bir zina olduğunu bilmiyordum bir gün araştırdım bunun cok büyük zina oldugunu öğrendim şimdi gerçekten cok pişmanım ne yapmaliyim tövbe etsem allah beni affeder mi ya da affetmesi için ne yapmaliyim şimdi gerçekten çok pişmanım lütfen yardım edin :(

0|1
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Masturbasyon gunah degildir bunlar avrupai suslumanlarin cikarttigi safsatadir neden arastirmiyoruz bakiniz yahudilerde yasam ve cinsel hayata arastirdiginizda islam kurallarinin kopyasidir mast ensest iliski escinsellik bunlar yahudiliktr yasak kadina asiri saygi gosterulir muslumanlikla ayni cok evlilik serbestir yani hemen hemen her kural ayni

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• :) saçmalama istersen. Ne zinası. Allahın verdiği içgüdüsel ve doğal olan şeyler senin suçun Olamaz. bir erkekle yapmak evet zina. Çünkü onda harama yaklaşıyorsun. Ama kendi kendine yaşadığın durumda haram olacak bişey yok. Nereden öğrendin acaba Fethullah Gülen flan mı söyledi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• zina olduğuna eminmisin

2|0
    0|0
  • Abartmayalım zina buna denmez hayret bişey. Evet mekruh basen de yasak. Basende zina yapmaktansa bunla kendinizi geçiştirin.

1|0
    1|0
  • Can sıkma ben daha çok cehennemde kalacağım

0|0
    0|0
  • burda yalandan cinsel goruste bulunanlari bosver sen beni dinle güzel insan iradene yenik düsmüssun seytana uymussun tövbe et ve baska bisey daha yapman gerekecek

0|0
    0|0
  • Bu durumu gercek anlamda zina islemekten kacinman icin elinle yapabbilirsin ama zevk ugruna yaparsan gunahi var evet. Eger gercekten pismanlik hissediyorsan allah affeder insallah

0|0
    0|0
  • elle kendini becermen zina olmuyor canısı

1|0
    1|0
  • gercekten pismansan affeder ama devam edersen daha fazla gunaha girersin ve affetsede unutmaki adalet var yapmayan kadar masum olamasin ve bilmiyerek yapmisin oda var

0|0
    0|0
  • bence git töbe et zina yaptıgınlada evlen

0|0
    0|0
  • Emin misin?

0|0
    0|0
  • :D komik mi bu şimdi

0|0
    0|0
  • tövbe etmekten başka çaren yok

0|0
    0|0
  • Allah merhametlilerin en merhametlisidir. ;)

0|0
    0|0
  • Yaşın kac

0|0
    0|0
  • Bayram yaklaşıyor. Namaza git, tövbe et. Belki yukarıdaki affeder. 😏

0|0
    1|0
  • yandın sen elinden hamile kalıcaksın ahirette

0|0
    1|1
  • Elle tatmin zina değil ki; günah ama üzülmeyin, daha büyük günahları engelliyorsa da günah dahi değil. Araştırın...

0|0
    0|0
  • zina kadınla erkek arasında olur gerçek te bilinçaltı rüya dır rüyada insan istem dışı haraket eder normal durum günah değil

0|0
    0|0
  • zina oldugunu kim soyledi? ya da nerden duydun?
    kendi elinle kendini tatmin ediorsan ve hic bir video goruntu falan izlemiorsan bu zina olmaz. bu olay insanin dogasin da var ve normal olarak karsilanmasi gereken bir sey sonucta hic kimseyle iliskiye falan girmiorsun kendine yapiorsun ve kimse bunu gormuyor yaradan haric. bunun gunahi da olmaz zinasi da olmaz. allah herkesi bu sekil de yaratmis

0|0
    1|0
  • Zina karsi cins ile olana denir ya da vajinana birsey girerse...

0|0
    1|0
  • Kendini tatmin ediyorsan bu mastürbasyondur ve mastürbasyon zina değildir.

1|0
    1|0
  • elinle nikah kıy

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tövbe et ve bir daha yapma

0|0
    0|0
  • el ve zina kelimesini okuyup hönkürüdm

0|0
    1|0
  • Gerekli olduğu zaman yaparsan sorun yok ama zevk icin yapıyorsan günah.

0|0
    0|0
  • Sacmalama ne zinası yaa. Sonusta bu icten gelen bir istek ve surekli erteleyemezsin

0|0
    1|0
  • O da mı zinaymış 😪

1|0
    1|0
    • 3ay

sen üzüldugune gore baya kabarik dosyn 😂

• 3ay

yanlis anlayalim matbazel 😊 arkadasiz ne yavsamasi 😉

• 3ay

@Durms55 iyi bakalım zaten enişten var :P :D

Yükleniyor...