Bunu bana Açıklayın?

Bunu bana Açıklayın?Bunu bana Açıklayın??

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• A0 ve B0 çaprazlayın bunları AB A0 B0 00.

4|2
    0|0
    • 2ay

Yani okuldaki biyoloji dersi bile bunu açıklıyor :)

• 2ay

Daha fazla tartışmicam.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Adem ve havva A ile B olsa oğuluda AB sonradan ademe havva yaşlandı iş yapamıyor diye bir kadın gönderiliyor o da 0 olsa al sana kan grupları. Havvaya Allah tarafından gönderilen kadını kıskanıyor gençleşmemi niye istemedin diyor Adem dua ediyor gençleşiyo falan sonrada o hizmetçi kızı oğluna alıyolar

0|0
    0|0
  • la o degilde tanri evreni yaratmadan once ne yapiyordu sıkıntidan patliyordur :))

0|0
    0|1
    • 2ay

Hassssssiiiiiittttttiiiiirrrrrrr
      Leynnnnnnnnn

• 2ay

Allah ıslah etsin sizi ya vallahi sizin için yakıcı bir azap var

• 2ay

Bu kadar yorum yapilmis iyimisiniz siz ya? inaniriz inanmayiz herkesin ozgur iradesi. Sizin daha dusuncelere, fikirlere, sorgulayanlara tahammulunuz yok.. Sonra da saygidan bahsediyorsunuz.. Ben soruyu sadece eglenceye almismis ve dalga gecerek cevap verdim. Ancak gercekten anladim ki buraya yorum yapanlarin muslumanligi daha cozememis yazik!!!

• Ya bana bak yaz tatilindeyiz şimdi aklıma biyoloji dersini getiripte canımı sıkma. git çaprazlama filan yap hiç yoramam kendimi. hayret bisey ya illa okulu hatırlatacaksınız😒😒😒

0|0
    0|0
  • Bu zaten mümkün neyi açıklayalım? 😄😄

0|1
    0|0
  • Biri a diğeri b dir bundan hem a hem b hem ab hem 0 oluşabilir canım

0|1
    0|0
  • kan gruplarının evrimleşmesi ile elde edildi

0|1
    0|0
    • 2ay

Şahit oldun mu evrime? Evrim kelimesini kullanarak sayfalarca açıklamadan kurtuldun dimi

• 2ay

@Nickimiyediler arkadaşım birazcık araştırma yaparsan anlarsın ha kaynak da sunabilirim zira alanımla alakalı bir durum dersini vs de aldım ancak en güzeli kendi araştırmanı yapman bu konuda :)

• Git biraz biyoloji çalış anlarsın.
    Söyleyeceklerim bu kadar

0|0
    0|0
  • Beyinsiz arkadaş daha

0|1
    0|1
    • 2ay

açıkla ozaman

• 2ay

@Gibörtıl git bir Kitapçıya Hz. adem ve havva'yı anlatan kitabı al sonra gel burda saçmala yine.

• 2ay

yaşadıkları bile kesin değil ben o kaynaklara nasıl güvenicem :D kuran doğrumu diyoruz evet kuranın doğru olduğu kuranda yazıo diyonuz aSD:QWrqw

• Eeee

0|0
    0|0
  • Çünkü saçma

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• ilkokul eğitimi görmeyenleri almayın şuraya ya

0|0
    0|0
  • A0 ve B0 4 çocuk yapsa biri AA biri 00 biri AB biri BB olabilir bence? A0 B0'ları saymıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu mümkün :D

0|0
    0|0
  • Kan grupları 4 çeşit değildir çok daha fazladır. Ayrıca yalnızca tek kategoride incelenmezler.

0|1
    0|0
  • O değil de madem iki kişiden geldik hepimizin kardeş olması gerekmez mi? Neden peki cinsellik var? Tamamen saçmalık

0|0
    0|0
  • Acıklamıslar geç kaldım 😕

0|0
    0|0
  • ilkokul bebesimi yazmış bunu :D :D

0|0
    0|0
  • Keşke açıklayamasaydım bunu ama bu mümkün.

A0 B0
    AB A0 B0 00

0|0
    0|0
  • Kan grubu için başlangıcın dört kişi olmasına gerek yok ki.

0|0
    0|0
  • biri AB diğeri ''0'' çaprazla şimdi

0|0
    0|0
  • AB A B 0 :) hepsinin pozitif ve negatif grupları da var aslında :) toplamda 8 :)

0|0
    0|0
  • Bro sen bırak evrimi daha mendel genetiğinde kalmışsın :(

0|0
    0|0
  • başka sorun varsa çözelim başkan :)

0|0
    0|0
  • neyşişişişişişişişi

0|0
    0|0
Yükleniyor...