Babamı sevgilisinden kıskanıyorum?

Annemle babam 7 yıldır ayrılar ben babamın yanında kalıyorum. Babam bana sevgilisi oldugunu ve ciddi düşündüğünü benimle tanıştırmak istediğini söyledi ben de kabul ettim. Kadınla tanıştım baya genç yani babama göre ve babamla evlenmeyi düşünüyorlar ama ben babamı cok kıskanıyorum ve evlenmesini istemiyorum ya o zaman benimle ilgilenmezse? Cok moralim bozuk ne yapcam?

Güncellemeler:
3ay Ya saçma daçma terbiyesizce şeyler yazmayın!

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ada'ma biraz anlayış göster acı. İkinci bahar şansı yakalamış hem de çıtırından bırak kırma Ada'mın hevesini. Engel olursan Ada'm yanlız ve mutsuz kalır.
    Sana ilgisi niye azalsın mutlu olursa bu sana da pozitif yansır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah aşkına kaç yaşındasın bunu düşünüyorsun anlıyorum babana düşkünsun ama sen elbet bir gün gideceksin ya okuyup ya da evlenip babanın tek kalmasindansa yanında bir yol arkadaşı olmalı benim annemle babam ben daha çok küçükken ayrıldı ikiside evli ve ben anlayışlı karşılıyorum bu konuda sonuçta kendi hayatları kendi tercihleri ben bir gün gidicem onların yanlız kalmasındansa yanında bir arkadas bir nefes olmasını tercih ederim ve bende babamla kalıyorum emin ol öyle bişey olmaz tabi baban öyle bir insan degilse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Konum karışıklığına son ver

0|0
    0|0
  • belki de iyi anlasip arkadas olursunuz

0|0
    0|0
  • Sapıkmısın

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne alakası var ya deli midir nedir.

• 3ay

Baba neden kıskanır

• 3ay

Ya bir git insanin fikri neyse zikri de oymuş kendi pis dusuncelerinize alet etmeyin beni.

• ensestmisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaç yasindasin bilmiyorum ama yarın obur gün evlendiğinde babanla sen ilgilenecek misin kendi ailen esin çocukların olucak bence bırak evlensin üstelik evlat ya nasıl ilgilenmez daha çok ilgilenir bence bak canım kıskanman çok normal ama bir de böyle düşün bu hayat yalnız çekilmez bitmez bence evlenmeli

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben en az 10 yil daha evlenmeyi dusunmuyorum ama

• 3ay

Hahahaha cevaba bak tatlım 10 yılın sonunda illaki evlenmiş olucaksin üstelik harbiden hayat yalnız geçmez

• kaç yaşında baban ve sen kaç yaşındasın... annen aynı şehirde mi.. ona göre yorum yapalım.. sonra kırıcı olmasın

0|0
    0|0
    • 3ay

Annem nerede bilmiyorum en son 2 yıl once görmüştüm aramıyor bile... Ben 19 yaşındayım babam 46 yasinda

• 3ay

O da 25 falandir herhalde tam bilmiyorum

• 3ay

sen 19. baban 46 ve kız 25 yaşında.. bende kıskanırdım çok insacıl bir durum... kızla ilişkini iyi yapmaya bak.. olmadı destek al uzmandan ailece olabilir. ama baban yoluna devam etmeli... bunu yaparken de sizi düşünmeli

• Ben babamı vereyim sana cok istiyosan benden uzak sana yakın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...