Öğrenci evi mi aile evi mi?

şehir dısında okumayı dusunen birine hangisini önerirsiniz

• Ögrenci evi
    61% (19)55% (11)59% (30)Oy Ver
  • Aile evi
    39% (12)45% (9)41% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar temiz titiz biri olmayacaksa yanınızdaki kesinlikle ögrenci evi işine girmeyin kafanız uyuşucak birde yüzde yüz temiz olması gerekiyor bakın bu olmazsa olmaz ben daha mutfagına giripte temiz olan bir tane ögrenci evi görmedim kız erkek hepsi aynı. hatta arkadaşlarda kaldım adamlar tualetin kapasını bile kapatmıyorlar hatta birbirlerinin fotosunu cekip dalga geçiyprşar o vaziyette :D yani böyle midenizin kaldırmayacağı yerler olacaktır o yüzden temiz ve titiz bir aadamsanız gitmeyiniz :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Titiz bir adamım :D

• 3ay

o zaman hiç girme bide kızlarda cekememezlik olıyor yanındaki adam hem titiz hemde anllaştıgın biri olmalı tek cıkcaksan sorun yokta birileride olcaksa bunlara dikkat et. birde derslerinn oluyor vs yogun oluyorsun falan filan ailen en azından yicek bulasık cart curt kıyafet onları hallediyor telaşın gidiyor tek sıkıntısı şu gece hayatın istediğin zaman rahatca cıkma olayın olmaz ve ayrıca gittiğin ünide ailenle aynı şehirde isen ve ailenle kalırsan arkadaşların daha az olur genelde yurt ve ev ortamlarında herkes biribiryle tanışıyor sosyal cevre ediniliyor.

En İyi Kız Görüşü

• Öğrenci evi kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ömrün baba evinde geçiyor zaten öğrenci evinde kal ama baba candır korur kollar seni dışarısı çok kötü o yüzden de aile derim

0|0
    0|0
  • Ögrenci evi

0|0
    0|0
  • öğrenci evi tabisi

0|0
    0|0
    • 3ay

Niçin ama zaten ögrenci evi şıkkı koymuşum nedeninide söyle ikilemdeyim :D

• 3ay

oradaki eğlendirici ve öğretici şeyleri başka yerde bulamayacaksın :) tabi sıkıntı da çekeceksin onu da göze al :D

• Öğrenci evindeyken 56 kiloydum aile evinde 73 kilo oldum😂

0|0
    0|0
  • Öğrenci evinde eve kız atılabiliyor :D Eskişehirde az macera yaşamadım :P

0|0
    0|0
    • 3ay

Wow karsı koyamayacağım birsey kesinlikle sehir dısına cıkmalıyım sırf bunun icin :D

Kızlar Ne Diyor 3

• öğrenci evi diyenler macera aramayın ve büyük ihtimal yeni ünili olanlar 1 yıla görürüm sizi

0|1
    0|0
  • sehir dısı aile evi nasıl oluyo pardon

0|0
    0|0
    • 3ay

Sehir dışı düsünen yazıyo toplam oya göre biseyler belirlenecek belki kafamızda

• 3ay

En kotusu degil mi o ya :(

• 3ay

en azından ortama alısana kadar iyidir
      oda arkadasınla sorun olursa müdürle konusur baska odaya gecersin
      yemegin hazır olur
      temizlik onlardan
      ama ögrenci evinde sorun olursa ugras dur

• öğrenci evi tabi ki de

0|0
    0|0
Yükleniyor...