İNTAHAR NUMARASI YAPSAM?

Şimdi bizim internetten kimsenin birbirini tanımadığı ama baya güzel yazıştığı bir grubumuz var. Bu grupta aramın çok iyi olduğu bir çocuk vardı. Böyle arada yavşıyo falan ama tatlı bişey. Bu çok agresifleşti bugün. Bana hep kes sesini dedi sus karışma gibisinden. Biraz şişmanım teneke dedi falan bana. Özelden de tartıştık. Ben son lafımı edip bunu engelledim. Grubada elveda deyip gruptan çıktım. Onun vicdan azabı çekmesini istiyorum buna bir intahar süsü vermem lazım taktik verin ya internetten serumlu kol falan buldum. bir hafta kadar hiç girmicem whatsappa. Bu arada grup whatsapp ta. bir hafta sonra da girip annemin ağzıyla hani siz kimsiniz kızım intahar etti gibisinden konuşsam diyorum nası sizce? Ya da sizin tavsiyeniz ne?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• başına bela alma. Ben kara dut suyunu bileklerime dökmüş gezerken herkes bileğimden kan akıyor sanmış korkmuştu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence böyle bir şeyle gerçek açığa çıktığında kendini küçük duruma düşürebilirsin hiç deneme derim bir erkek arkadaşınla onu kıskandırmak amaçlı fotoğraf çek ve whatsapp profili yap diğer sosyal medyaları kullanıyorsan o da kullanıyorsa fotoğrafı orayada koy ve altın aklp koy o arkadaşındanda yardım iste bu iş böyle daha iyi olur diğer türlü gözünden iyiden düşebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sacma

0|0
    0|0
  • alla akil fikor versin

0|0
    0|0
  • Biraz daha okusam bn intihar edecektim gözünü seviim bböyle saçma salak işler yapmayin :/

0|0
    0|0
  • harbiden ağır ergensin

0|0
    0|0
  • Siz kizlar harbiden seytansiniz tabi bazilari hariç

0|0
    0|0
  • Ne gerek var?

0|0
    0|0
  • bu çocukta seni umursayacak he :)

0|0
    0|0
  • iyi misin ya böyle saçmalıklar kaldımı hala

0|0
    0|0
  • Of of yazının her yeri ergenlik kokuyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Tam ergence rezil olursun

0|0
    0|0
  • Bence gereksiz bir davranış olur. Kimse senin intihar olayından sonra ah vah demez üzülmez. Onun yerine mutlu ve zinde fotoğraflar koyarak uzaklaşman daha doğru bir hareket olur

0|0
    0|0
  • Allahim ya neden boyle seyler yapiyosun bence serumlu kol fotosu bulmak yerine bir doktor falan bulmalisin ciddi soyluyorum saglikli oldugunu dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • ergence

0|0
    0|0
  • Çocukça olmazmı

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz yapma bence boşuna ortaligi karıştırma

0|0
    0|0
  • Abi yaş kaç?