Her zaman iyi niyetle mi hareket edersiniz? Kötü bir niyetim yoktu dediğiniz zamanlar gerçekten samimi misiniz?

Herkes iyi niyetliyse dünya neden bu halde?

0|1
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• İyi niyetli kör tospalar sizi. Eli sikinde Gözü estetik kadin vucudunda Akli buhar agzindan su akanlara iyi niet sorma neye niyetleniyorlar onu sor...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi niyetle hareket ediyorum ama insanlar pişman ediyor 😞

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Otobüste son duraktayız. Kadına şoför bağırdı uyanmadı. Kadına en yakın ben olduğum için yakınına gelip söyledim yine uyanmadı. Gittim omzuna dokundum.

"Ne var ne oldu?"
    "Hanımefendi son durağa geldik uyuyor..."
    "Tamam uzatma dokunmana gerek yoktu."

Tabii çok öfkelendim. İndim aşağıya durumu anlatayım derken iki kişi bir durum mu var diyerek kızı korumaya çalıştı.

Sanki ben çok meraklıyım senin kıllı omzuna dokunamaya. Böyle insanlara iyilik yapmayacaksın otobüs duraklarından yürüyerek geri dönecek.

Devir böyle iyilik yap denize atla. Yoksa pişman olursun.

0|0
    0|0
  • Her zaman kötü niyetle hareket ederim

0|0
    0|0
  • genelde insanlar hep iyiniyetlidir. en azından benim tanıdığım herkes iyiniyetli. ama şartlar ve zamanın getirdiği durum, kişiyi zaafiyet anında yakalayıp hoş olmayan durumlara sokabiliyor. önemli olan bu yanlıştan zamanla dönebilmek. veya dönmeyi istemek. bu iyi niyet göstergesidir.

0|0
    0|0
  • Konuşmalara ciddi cevap veriyorsam, iyi niyetimdendir. Eğer takmıyor gibi görünüyorsam korkulması gerekir.

1|0
    0|0
  • Hicbir allahin kuluna art niyetle yaklasmam, ancak saygida sevgide bir kusur etmis olursak bilinki yapmistir bir kahpelik

0|0
    0|0
  • Yok ya, ne iyi niyeti. Kendi çıkarlarım her zaman ön plandadır.
    Başkasına iyilik yaptığım zamanlarda bile kendimi vicdanen tatmin etmek için yapıyorum

0|0
    0|0
  • İyi niyetin göreceli olmasından... Mesela ben abazayım... şimdi bu sana göre kötü bana göre iyi bişey... gibi..

0|0
    0|0
  • iyi niyetli amma hep kırılan ben oluyrum ya

0|0
    0|0
  • İyi niyet daha çok baskın da iyiliğe tekme atanları görünce iyilerin kaybettiğini görüyorum düşünüyorum bir daha iyi niyetle mi yaklaşsam diye

0|0
    0|0
  • Her saman iyiyim

0|0
    0|0
  • İyi olanlara iyi niyetle yaklasiyorum.

0|0
    0|0
  • her zaman niyetsiz hareket ederim.

0|0
    0|0
  • hep duygusal yaklastım, hep beni tatlı tatlı yaptılar

0|0
    0|0
  • herzamn oyi niyetliyimdir kotu bir niyetim yoktu dedigimde sasamimiyimdir zaten hep bu yuzdenn kayip ediyorum kazik yiyorum saglik olsun ne diyelim insanlar vicdanlarini sevgilerini kaybetmis

0|0
    0|0
  • Iyiye iyi kotuye kötüyüm

0|0
    0|0
  • Kötü niyetliyim

0|0
    0|0
  • ölümüne iyi niyet.

0|0
    0|0
  • Ben kendimi bilirim.

0|0
    0|0
  • Oo epiyce

0|0
    0|0
  • okumadım ama şarkı güzel

0|0
    0|0
  • Senin kıvrımlarını görünce iyi niyet falan kalmiyor

0|0
    0|0
  • iyi anlayışına bağlı sonuçta bir köpek balığı insana öldürmek için saldırmaz ki amacı iyidir karnını doyuracaktır gibi gibi..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Iui niyet ile hareket ederim sonuc kotu oluyor...

0|0
    0|0
  • genelde kötü yaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Kötü niyetle yaklaşmadım bugüne kadar kimseye

0|0
    0|0
  • Tek bir kişiye karşı iyi niyetliyim geri kalan insanlar umrumda değil

0|0
    0|1
  • Evet. Ama kötü niyetin olmasa da hata yapabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Herkes iyiliği haketmez. E ben de enayi değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...