Arkadaşlar neden yalnızım tipte falan sorun mu var?

Arkadaşlar, yani şuana kadar aman aman denebilecek kadar çok ortamım olmadı. Sürekli yalnızdım artık gına gelmeye başladı bu işlerden -.- . Yani millet sokaklarda arkadaşlarıyla, kankalarıyla falan gezip, tozarken ben hep evde oturuyom yaptığım başka bir şey yok. Cidden bir zaman sonra insanın psikolojisi alt üst oluyor :( . Yani sorun tipimde mi nerede anlamış değilim. Ayrıca utangaç bir kişiliği var herkesle hemen konuşup samimi olamıyorum. Buraya resim koyamadım, profilimde mevcut.. -_-

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• ismek kurslarina gitsene cevre edin feysten felan tanisip bulus

0|1
    0|0
    • 3ay

Face'den tanıştığım kişi bana güvenipte gelmez ki. Yani sıkıntı çok işte :(

• 3ay

biri mi cirkin dedi acaba sana da bolesin hic pohpohlanmamissin ki övmemisler seni hic sen aslinda sevgi istiyorsun yau bir yeteneginle basarinla ilgi cekmen lazim

• 3ay

Beni sen şöyle yakışıklısın böylesin falan hiç kimse demedi. Yani tipsizsin diyende olmadı ama bilemiyorum ya çok karışık :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha gençsin olur

0|1
    0|0
  • neden yalnızsın biliyor musun çünkü ilk tipe bakılıcağını düşünenlerdensin

0|0
    0|0
  • bişey dicem o kişileri kendin üstün görüyor musun veya yanlarında moralin bozuluyor mu birden

0|0
    0|0
  • Bence utangaç olmamalisin. Kizlar genelde özgüvenli erkeklerden hoslaniyorlarmis

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam da şimdi kızlar hoşlansın diye sahte özgüvene gerek yok. Düşüncem isteyen böyle istesin şeklinde. Yanlış sanırım.

• 3ay

herkeste var

• 3ay

Bazılarında yok ama adam gidip konuşabiliyo ben öyle yapamam işte. İlk adımı ben karşıdan beklerim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...