İçki Çeşitleri Nelerdir Ve İçki Nasıl Tüketilmelidir?

Şampanya, şarap, bira, viski.. ve bunun gibileri. Sayabilir misiniz?
Ve öğrenmek istediğim bir diğer şey.. bazı içkilerin üzerine su ekleniyor veya buz, kola ve benzeriyle destekleniyor. Sebebini açıklar mısınız ve bunları hangi içkilerde yapıyoruz?
Ve hangi içkilerin yanında neleri yemeyi önerirsiniz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1 Aç karnına içme 2, İçki arkadaşlarını çok dikkatli seç 3. Asla sarhoş olacak kadar çok içme. Biraz çakır keyif oldun mu tamamdır. Israrlara uyup fazladan içme. Sonrası rezillik olur. Ne içersen iç adabına uygun ve kalitelisini iç. Kalitesiz içki çekilmez.

1|0
    0|0
    • 3ay

Madem öyle, kaliteli şaraplar önerir misin? Ve ne ile tüketebilirim, nasıl içerim?

• 3ay

Teşekkür ederim..

• 3ay

rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• tadı yumuşatmak için eklenir genelde su meyvesuyu vs.
    içkinin yanın ne veya neyin yanında içki konusu baya uzun bende tam bilmiyorum :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Hani bu cola soda olayı falan ne oluyor, kafamda deli sorular😄😄

• 3ay

İçki bardaklarına az çok göz aşinasıyım amma velakin içim sıcaklığı ne oluyor tam olarak? :3 ve biraları neye göre ayırt etmeli? Efes pilsen mi, tuborg mu, bomonti mi, miller mı? Hangisi daha iyidir?

• 3ay

iyi diye birşey yok aslında aromaları alkol oranları farklı miller hafiftir mesela ilk defa içeceksen tercih edebilirsin ama ben en çok tuborg gold %100 malt birası seviyorum çok ağırda sayılmaz öneririm veya bulabilirsem guinness siyah bira tercih ediyorum tadı biraz serttir ama kendine özgü isli bir aroması vardır

içim sıcaklığı filan ayrıntı onlar takılma bilmesen de olur bir şey kaybetmezsin ben birkaç yıldır restoranlarda çalışıyorum oralardan öğrendim bende :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Hafif alkollü içkiler:şarap ve bira
    Yüksek alkollü: rakı, viski, votka gibi
    Sadece rakıya su konur, ben diğerlerini sek içerim
    Şaraba peynir türleri, bira ya çerez veya cips, viskiye badem gibi, rakıya meze gider

2|0
    0|0
  • Arkadaşım kitap yazmamızı istediğinin farkında mısın ne içmek istediğini söyle ya da nasıl bir içki istediğini ona göre tavsiyede bulunalım

1|0
    0|0
    • 3ay

Şampanyaların çok pahalı olduğunu biliyorum.. o yüzden onu pas geçerekten😄 şarap içmek istiyorum, daha önce bir sefer bira içtim bira çeşitlerini de öğrenmek isterim bu yeni seri falan ne oluyor mesela.. ama özellikle şarabı çok merak ediyorum. Ve viski.. geriye ne kaldı😂

• 3ay

Kırmızı şarap ise cumartesi clup buzbağ Kavaklıdere vs gibi markalar seç bardakta 2 parmak pay bırak ve cola ekle ekşiliği ve mayhoşluğunu alır hafif tatlı hoş bir tat verir yanında genelde peynir tercih edilir
      Bira için hafif biraları tercih edebilirsin miller mesela ben efesten başka içmediğimden diğerlerini bilmiyorum
      Whisky jack deniels severim ama sizin için whisky ağır gelebilir tekila tavsiye ederim ya da jagermaister ve enerji ile bomb deneyin Youtube da nasıl yapacağınızı izlersiniz videolar var

• 3ay

Teşekkürler.

• Arkadas senin istedigin cevaplar bir ansiklobdilik yazilar burada hangisini acikliyim beya sarap var kirmisi var ikiside sarap ama yaninda yenmesi gerekenler ayri seyler gibi gibi

1|0
    0|0
    • 3ay

Şaraplar ve şampanyalar.. bunlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.

• Kötü şey önerilmez

1|0
    0|0
  • rakının yanında dert, biranın yanında patates öneririm.

1|0
    0|0
  • G*tünüzle değil, ağzınızla içmeniz yeterli 😊

1|0
    1|0
  • içki iç ki cehennemde yanasın 😏

1|0
    1|1
  • chivas regal içeceğim tek içki ötekiler amelelik.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sert içkilerin tadını hafifletmek ya da değiştirmek için eklenir onlar

1|0
    0|0
  • hiçbirine hiçbir şey eklemem sadece rakı+su yaparım dik gitsin amaaaan fazla kurcalama

1|0
    0|0
  • kızım bir hadi ordan git allahını seversen. yakında tecavüze uğramak istiyorum tanıdığınız var mı falan diye de sorar bu manyaqlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...