İçide dışıda beş para etmeyen kızların kraliçe ilan edilmesi?

Bende sorun var sanırsam. Çevrem güzel olduğumu söylüyor daima. Bazı arkadaşlarım da ruslara benzetiyor beni. Bende arada sırada kendimi beğeniyorum fakat merak ettiğim şu çevremde bir sürü kız var belki benden daha az bir alımı olan hepsinden önce de içi boş olan fakat ettafında erkekler pervane olmuş her gün biri aşk acısı çekiyor o kızlar için. Yani boş bir insan değilim gayetde mantıklı sayılırım. Az da olsa Allahın verdiği bir güzelliğim var fakat erkekler benim için hep güzel kız diyor fakat kimse konuşmaya ya da arkadaşlık kurmaya gelmiyor sadece uzaktan bakıp izliyorlar arkadaşlarına anlatıyorlar çevreden duyuyorum öyle dediklerini sadece neden diğerlerine bu kadar taparlarken benimle arkadaş olarak bile konuşmuyorlar peki ben anlamıyorum?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Demek ki güzel olmak yeterli değilmiş. O peş para etmez dediğin kızlarda olup ta sende olmayan nedir? Bu sorunun cevabı sana istediğini verecek.

1|0
    0|0
    • 3ay

Tabi ki güzellik yeterli değil fakat dedim ya karakter olarakda belki onlardan daha iyiyim sanırım tek sorunum onlar gibi işveli cilveli her erkeğe asılan bir tip değilim

• 3ay

Erkeklerin çoğunluğu sandığınız kadar cesur değil. Sen erkeğe gerekli işaretleri vermezsen kolay kolay sana açılmaz. Buna rağmen sen git söyle, illa her şeyi devletten bekleme.

En İyi Kız Görüşü

• canım senle konuşmaya cesaret edemiyorlar tüm sorun bu nedeni ise mantıklı olman seni diğer kızlar gibi çabuk kandıramayacaklarını ellerinde tutamayacaklarını bildiklerinden anca uzaktan bakıyorlar canını sıkma bir gün biri cesaret eder kalbine sahip olur zamanı var demek ki :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlenmek için de sana gelirler merak etme

1|0
    0|0
  • sen efendi erkek olabilirsin sjhsjsghjs onlarin da sonu boyle oluyor genelde.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende öyleyim bir takipleyeyim seni

1|0
    0|0
  • ucuz malın alıcısı çok olur. gün gelir kaliteli biri seni bulur canını sıkma

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar ortam kızları olanların herkesten önce evlenmesi...

1|0
    0|0
  • aynen kızların arkasında atar tutarlar ama etraflarında pervane olurlar.

1|0
    0|0
  • Öylelerine taparlar hep Zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...