İzmir Ege Üniversitesi ve İzmir hakkında?

Millet ben Bursa'da yaşıyorum. Bir konuda destek almam gerek ve arkadaşımdan bu siteyi öğrendim sağolsun. Ben Ege Üniversitesini kazandım ve orada bir üniversite öğrenicisi olmanın, İzmir'de ki yaşamın ve insanların kalitesi hakkında çok şey duydum. Öncelikle Konyayıda gayet iyi tanırım ve insanların kesinlikle oradakiler gibi olmadığına çok daha anlayışlı olduklarını duydum. İlk yıl muhtemelen bir arkadaş çevresi oluşturacağım ve sonraki yıllar evde kalacağım. Orada beni ne bekliyor özellikle İzmirliler yardım edebilir mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ege üniversitesi güzel okuldur bornova da bulunuyor bornova zaten izmirde öğrenci yeri olarak biliniyor küçük park bornovanın meşhur yeridir herkes oralardadır kampüsün içinden metro geçiyor ve bornova metro önünde pek çok ulaşım aracı vardır her yere kolayca ulaşım vardır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok cana yakin, samimi, icten insanlari var. Cok severim Izmir'i

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bende iş hayatımı izmire kaydırdıgım ıcın Alsancağa taşındım güzel yer hoşuma gitti İzmir insanları sıcak nezih bornova tarafı zaten ogrencı mekanlrı ama bana sorarsan alsancaktan ev tut derım :) ucuz bir şehir çokta pahjlı degıl

1|0
    0|0
  • İzmir güzeldir insanları cana yakındır yardımcı olurlar her konuda ege üniversitesi de bornova da zaten bornova küçükparkta takılabilirsin

1|0
    0|0
  • İzmir cok guzel sehir ben. manisa fa yaşıyorum bilirsin İzmir manisa nerdeyse bir cok yakin insanlari cok iidir hic cekinme yine yRdimci olcagimiz bise olursa ulasirsin

1|0
    0|0
  • cok guzel yer

1|0
    0|0
    • 3ay

Aradığım cevap bu değil. Dediğini de dediğinin zıttını da çok duydum. Biraz daha açıklar mısın?

• 3ay

Teşekkürler. :)

• 3ay

ricaedrim 😘

• gavurların şehrine hoşgeldin

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl? İzmirlisin ve memnun değilsin anladığım kadarıyla.

• 3ay

İzmirli değilim de 7-8 senedir burdayım.
      Sehir olarak cokk güzel ama insanları bes para etmez

• 3ay

Beş para etmez derken? Ben de insanların çok kaliteli ve saygılı olduklarını duyuyorum hep.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...