Dusunceleriniz?

Arkadaslar ben ailemle surekli sorun yasiyorum ozellikle annemle. Ve bu yil universiteye baslicam, kendi sehrimde okucam, ailemin yanindayim yani. Aslinda farkli bir sehirde okumak isterdim ama sehirdisini yazmak icin sebep yoktu. Universite donemlerimi de onlarla tartisarak sorun yasayarak gecirmek istemiyorum hayat zehir oluyor gercekten. Napmaliyim, tecrubelerinizden onerebilecekleriniz? Farkli bir sehir daha iyi olur gibiydi.

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Şehir Dışı için sebep yok diyorsun ama burada kalırsan da sıkıntı olucak diyosun. çelişki? üniversite bile başlı başına bir sebep önemsemiyorsun galiba pek

0|0
    0|0
    • 3ay

Neyi onemsemiyorum? Simdi soyle isegim bolumlerden birine puanim yetti ve yasadigim sehirde iyi universitede tutuyor. Sehirdisi yazsaydim ne gerek var derlerdi haklilar. Ama ben kendi acimdan baktigimda bir yandan keske puan biraz daha az olsaydi baska bir sehri yazmak zorunda kalsaydim diyorum. Biraz uzaklasmak belki eve aileme ozlem getirirdi herseyi sakin kafayla farkli bakis acisiyla dusunmeye baslardim farklilik olurdu.

• 3ay

Napsam diyorum yurt yazcaktim evin varken niye sakasi bile olmaz dediler. Seneye belki yatay gecisle yakin bir sehire ya da yurda gidim diyorum

• 3ay

Eğer aranız düzelmezse ve işler geçiş yap derim. Çünkü insan sinir oluyor. sürekli evdesin. uzaklaşmak iyi gelir. olsun geç değil elinden geleni yapmaya çalış mutlu olabilecegin bir şehire git

Yükleniyor...