Ay ben mi haklıyım arkadaşım mı bu nedir ya?

Ay yeter insanları memnun etmek zorunda mıyım ben ya? Manyak mı nedir. Sigara içemiyor göt korkusundan söyleyemiyor eve paketi götüremiyor. Nişanlanmayı biliyor ama sigara içmek ayıp gibi neyse. Sürekli sigara için benle bulusmak istiyor. Maksat gül yüzümü görmek değil yani sanki anlamıyorum. Bugün bilgisayarında işim var dedi yok dedim çıkamam bir yere. O ara da aşırı sinirliydim. Her sabah mesaj atıyor mutlaka zaten ondan da aşırı sıkıldım. Canı sıkılıyor başka arkadaşı yok tabi. Eee benimde yok ama ben yalnız mutluyum yalnız dısarı cıkmayı severim. Bugün tamam gel benle bilgisayarı alma dedi her gün ki gibi bulusma teklifi. Yok dedim. Camdan sigara atsana sizin ordan geçiyorum dedi. Lan bir patladım kızım dedim defol git sigara için mi bu nedir ya dedim. Yok işte iyiki sigarandan içtik benim param var alsam alırım sadece eve götüremiyorum diye iyi günümde varsın kötü günde yoksun salak salak söylend, cevap bile vermedim. Şimdi de küstüm diyor. Çocuk a k ya

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence de cocuk

0|0
    0|0
  • ya bırak kullandırma kendini

0|0
    0|0
    • 3ay

ne dicem?

• 3ay

evet

• 3ay

al karşına anlat ben hareketlerinden çok rahatsızım çoğu zaman evden çıkmak istemiyorum bu benim kişiliğim ama senin için hergün mesai yapar gibi geliyorum düşünüyorum sende beni düşün sıkılıyorum böyle durumlardan de sigara olayına gelince biraz sert konuşmuş olabilirim kusira bakma de ama artık kendi başının çaresine kendisi baksın

Yükleniyor...