Sevgisizlik nedir, sevgisiz yaşayan var mı?

Hep sevgi nedir, sevgi ihtiyaçtir, herşeyin başı sevgidir dediniz peki sevgiyi bilmeyen, sevgisiz büyüyen insanları düşündünüz mü, onların suçu ne, kimse sevgisizligi hak etmiyor bence...

Güncellemeler:
3ay Güncel
3ay Sevgisizlik

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• 2011 yılıdan bu yana sevgilim yok. artık eskisi kadar aşk işleriyle uğraşmıyorum. kafam kaldırmıyor naz ve kaprislerini. herşeye trip atmalarıda beni bezdiren bir olaydır. o yüzden kafa dengim henüz piyasada yok. benim gibi olan birini bulursam kaçırmam zaten. şimdikilerin hepsi ayak takımı. ben ayak takımı olanları sevmem. bana özü sözü bir olan gerek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Maddeye gerekende fazla değer verenler bu listede yer alırlar. Ünlü özentileri mesala, tv sürekli izleyenler, farkındalığı olmayanlar... kitap yazılır :D

1|0
    0|0
  • bırakın bu sevgi işlerini, para kazanmak lazım

1|0
    0|0
  • ailem çevrem tarafından sevildim sevgili konusuna gelirsek gelen kişileri hep elimin tersiyle ittim özel sebeplerim illaki var biz insanlar hep Böyleyiz zaten bize verileni görmemek gibi

1|0
    0|0
  • Var yaşayan 😕

1|0
    0|0
  • evet sevgi sadece aşk değildir. ailemden arkadaşlarımdan ve çevremden sevgiyi yeterince görüyorum şımarmıyorum da. sadece şükrediyorum rabbime. hiç sevgi görmeyenlerin limanıdır aşk...
    çok şükür rabbime...

1|0
    0|0
  • Sevgisiz yaşayan ya isyankar olur ya da ezik.
    Ama aşksız yaşayan varsa ahada o benim.

1|0
    0|0
  • sev o zaman beni :P

1|0
    0|0
  • Aile değil de kiz erkek iliskisi bakimindan hic sevilmedim

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgi neydi? sevgi emekti

1|0
    0|0
Yükleniyor...