Ülkemizde çalışana değer veriliyor mu?

Ülkemizde çalışana değer veriliyor mu?

0|0
15|45

En İyi Erkek Görüşü

• kapitalizmin kibarcası olan teşoron sistemi varken
    grev yapan, işçinin emekçinin hakkını savunan her tür tüzel ya da gerçek kişilikler (gazeticiler, medya vs) hunharca biber gazına boğulurken

Bir zamanlar başbakanın özel kalemi olan yusuf yerkelin, somada erdoğanı eleştiren bir VATANDAŞI tekmelerken...

bana bu ülkede çalışana değer veriliyor demeyin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dunyayi sömürünce böyle paralar sorun olmuyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• 1300 TL asgari ücretin olduğu bir ülkede 187 saat çalışma ile 970 TL maaş alıyorum. Bayramların birinci günleri 17 saat mesai yapıyorum. Bu hafta dahi çalışma programım

Cuma: 17:00-01:00 (8 saat)
    Cumartesi 08:00-01:00 (17 saat)
    Pazar 08:00-01:00 (17 saat)

Sizce can dayanır mı? Yapılan yolsuzlukları saymıyorum bile. Şikayet etmesem sömürüleceğim. Şikayet etsem kovulacağım ki ufak şehirde iş bulmak çok zor... Şikayet etmedikçe de sömürüleceğim... Kanun yasa bunlar fakirlere değil, zenginlere işliyor sadece. Bu da böyle bilinsin...

2|0
    0|0
  • şirketi milyar dolarlık yapmış çalışanlar versin tabi, bizde genelde salla başı al maaşı geçerli olduğundan öyle şirket yok ülkemizde, olsa dükkan sizin yanii :)

1|0
    0|0
  • bizim ülke de işverenler utanmasa maaş vermeyecek, böyle şeyler beklemek hayalperstik olmuyor mu?

1|0
    0|0
  • Google adamın diziymiş bizde adam evlenir 2 gün sonra cağırırlar onuda alavere dalavere ile tazminat sız gönderirler

1|0
    0|0
  • Hükumet o kadar toplu vergi alıyor ki çalışana bir şey kalmıyor tabi bu yüzden de işçiye değer verilmiyor patron iş yerini zor kalkındırıyor zaten alan vergisi tabela vergisi cam vergisi işçi vergisi sigorta vergisi bilmem ne vergisi hep vergi dikkat et bazı atölyelerin tabelası bile yok vergi vermemek için bir de senin kazancına göre vergi istiyor 4/1 kazanıyorsan hükumet 4/3 istiyor

1|0
    0|0
  • örnek verdiğin yer dünya markası google yalnız o kadar olsun
    bizim iş yerinde iş kazasından ölen adamın eşine ev cocuklarına okul masrafı kredi borclarını sıfırlama gibi şeyler yapıldı

1|0
    0|0
  • Çalıştığı yere göre değişiyor. Ama Amerikan devletindeki en iyi çalışma yeri Google'dır, diğer yerlerin o kadar İyi olduğunu sanmıyorum. Google çalışanlarına çok iyi davranıyor. İnşallah bizim ülkemizde de böyle iyileştirmeler yapılır.

1|0
    0|0
  • Bizim ülke Google kadar kazaniyor mu ki?

1|1
    0|0
  • Türkiye de daha çok köle sahip ilişkisi var

1|0
    0|0
  • Hayiiiiiiiir ne calisana nede isverene destek verilir bu ulkede yonetenler sadrce kendini dusunur garip Turk halkimin agzina bir parmak bal calar calisan cok iyi seyler oldu zanneder baska bisey yapmaz esnafinin ustunden inmez canini okur tepesinde bir azrail gibidir

1|0
    0|0
  • sen patron olsan böyle birşey yapar mısın

1|0
    0|0
  • Verilmiyor. Calisanda isini verimli yapmiyor.

1|0
    0|0
  • türkiye de işverenlere bile değer verilmiyor..
    nerede kaldı çalışanlar..

1|0
    0|0
  • Bizde çalışanı öperler.. Bize de bu yakışır

1|0
    0|0
  • Verilmiyor çünkü doğru dürüst çalışan yok

1|0
    0|0
  • Maalesef ülkemizdeki yerli sermayeli firmaların çoğu kurumsal sandıkları söyledikleri halde değiller en azından benim çalıştığım sektörde yok bu yüzden uluslararası bir firmada çalışmaktan çok memnunum.. google kadar olmazsada :)

1|0
    0|0
  • Bizim ülkemizde çalışan ezilir çalanın alnından öpülür...

1|1
    0|0
  • Özel şirketlerde belki

1|0
    0|0
  • o Google çalışanı o parayı bağlayana milyon dolar kazandırmıştır her işte öyle değil ama

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • o dış ülkelerde olur ama Türkiye de iş güvenliği çalışana değer verilmez

1|0
    0|0
  • Ülkemizde çalışana değer verilmediğini hepimiz biliyoruz. En büyük örnek olarak Soma olayını hatırlatırım.

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır

1|0
    0|0
  • google için o para bizim dilenciye verdiğimiz parayla eşit bence

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Verilmiyor

1|0
    0|0
  • türkiyede doğmak en büyük lanettir...

1|0
    0|0
  • en degerli calısan az konusan az maas isteyen cok calısandır

1|0
    0|0
  • Devletin kendisi vermiyor iş veren mi verecek

1|0
    0|0
  • vermiyolar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 14

• Herhangi bir şirket bu dediğini yaparsa batar

1|0
    0|0
  • google çalışanlarının kendi uçakları var daha ne olsun :D

1|0
    0|0
  • Normalde yasalarımızda eşi doğum yapan kişinin 3 günlük izni vardır bilindği üzere. Çalıştığım şirkette bu yasal izin verilmedi. İşlerin yoğunluğu bahane edildi. Sence değer veriliyormu?

1|1
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • ülkeyle googleyi kıyaslama

1|0
    0|0
  • Biz Türkiyede doğduk diye Allah ın öbür tarafta bize kıyak gecmesi lazım ama memleket işte napcan

1|0
    0|0
  • Duyulan herseye inanamamak lazım. Bizden iyisi de var kotusu de

1|0
    0|0
  • Para ikinci planda demek. Taktir ettim.

1|0
    0|0
  • Hiçte verilmiyor Türkiye de sanmiyorum

1|0
    0|0
  • verilmiyor

1|0
    0|0
  • Hayırrrr

1|0
    0|0
  • Değer verilmediğini düşünüyorum. Çalışanlar hakettiklerini almıyorlar ülkemizde.

1|0
    0|0
  • Asgari ücrete bakarsak verilmiyor..

0|0
    0|0
  • İş güvenliği bile yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...