Eşcinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir insan karşı cinsinden etkilenebileceği gibi, hemcinsinden de etkilenebilir. Eşcinsellik sizce normal bir şey mi, yoksa buna karşı mısınız? Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Love is love diyorum. Ahmet Mehmeti seviyorsa banane bundan mutluluklar der geçerim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Benim ve aileminde gorusu hiç güzel birşey değil fakat geçen transeksüel bir kadın yakılarak oldurulmus hickimsenin sesi çıkmadı buda çok kotu birşey insan olarak saygımızı ve mesafemizi koruruz yani

1|0
    0|0
  • Sapıklık. Tımarhanere gitmeleri şart.

0|0
    1|0
  • Normal. Bana ya da herhangi birine zararlari yok neden karsi olayi.

1|0
    0|0
  • İnsan olduklarını düşünüyorum herkes gibi. Çok büyütülecek bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum ama saygı duyarız.

1|0
    0|0
  • Biyolojik cinsiyet ile bir uyumsuzluktur. Bu uyumsuzluğun nedeni ise sosyal deneyimlerden kaynaklanmakta. Yani bu çelişkili ya da 'travmatik' ya da zorlu bir deneyimin sonucudur. Dolayısıyla bence bir ruhsal ya da hormonal bir hastalık olma ölçüsüne sahip olmaya yakın bir anomali.

0|0
    0|0
  • doğuştan gelen bir bozukluk/anomalidir

0|0
    1|0
  • normal

1|0
    0|0
  • Herkezin kendi bedeni

1|0
    0|0
  • Görmüyorum duymuyorum bilmiyorum onları

1|0
    0|0
  • Sahsen bnde bir ayak fetişiym pasif değil aktif biriyim ancak yinede kızların ayakları altında ezılmenın verdıgı o hazm baska hiç bişeyde bulamaıyorum ve bu çocukluğumdan beri var kendi tercıhım olmadı içten gelen engel olmadıgın gözünü alamadıgın bişey nerdeyse sadece bayanların kullanbilceği bir kaldırım olasım var onlarınkide aynı şekilde eminimki içten gelen farklın bir hazmdır

0|0
    0|0
  • o ne aptal bişey yaaa

0|0
    1|0
  • kıyamet alameti olarak görüyorum sadece...

1|0
    0|0
  • ben karşıyım neysen o aklını karıştıran vesveselere hemen kanıpta bende acaba omuyum deyı hemen yon değişiyorlar

0|0
    0|0
  • Olumsuz şeyler düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben böyle gördüm, böyle büyüdüm çünkü. Herkese saygım var. Beni ilgilendiren bir durum yok tabi, ama olumsuz düşünüyorum. Tamamiyle hastalık

• Normal karsilamam midem bulanır dusun bir erkek bana asık oluyo döverim onu 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama bu kişinin elinde olan bir şey değil

• 3ay

Babam eşcinsel olsa ben olmazdım. Ama oğlum eşcinsel olacak olursa buna saygı gösterirdim

• 3ay

Bak ya bu kadar cahillik olamaz. Escinsellikle cift cinsiyetliligi karistirma diyorum. hala babam escinsel olsa ben olmazdim. diyosun. escinsel erkek sperm uretemiyor mu? Turkiyede evli olup gay olan bir suru erkek var

• bu normal bı durum değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama bu kişinin elinde olan bir durum değil

• 3ay

Sen nasıl kadınları beğeniyorsan, onlara hemcinsini beğeniyor. Gayet doğal birşey

• 3ay

neresı doğal. bu hastalık bence.

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...