Çirkin kızlar ne yapsın?

Yoruldum tamam mı? Sürekli bakımlı olmak, çirkinliğini bir şeylerle kapatmaya çalışmak... Ne var yani mavi, yeşil gözlerim veya küçük burnum, düzgün dişlerim yoksa? Napayım kendimi mi atayım? Herkesin beli 60 cm olmak zorunda mı? Kendime olan özgüvenimi kaybediyorum. Önceden böyle değildim. Aynaya bakınca kendimi severdim. Artık kendimden soğudum. Aynalara bakmak istemiyorum bile. Sizin o sınırlanan güzellik anlayışınızdan da sizden de nefret ediyorum.

2|2
28|35

En İyi Erkek Görüşü

• Sen niye kendini beğendirme gereği duyuyorsun ki boşver niye başkalarını umursuyorsun hayat senin hayatından herkes güzel yakışıklı olmuyor dış görünüş önemli değil diye bir şey yok öyle diyen yalan söyler zaten ama bu kadar kasmana da gerek yok bence hayatını yaşa gez toz dolaş insanların ne düşünüğüne bakarsan hayat senin için çekilmez olur kendinle barışık olmalısın dostum :) kendini boş yere üzüyorsun yazık değil mi

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle. Yazık ediyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Kendini önemsizleştiriyosun böyle konuşarak kimseyi memnun etmek zorunda değilsin dilediğin gibi yaşa

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Sen kendini sevmekten vazgeçme ben yanındayım, bırak isteyen istediğini düşümsün it ürür kervan yürür..

1|0
    0|0
  • dekolte giyssin

0|0
    2|0
    • 2ay

Şu sitede bir seni sevmiyorum. Yorum yapma her halta gereksiz gereksiz.

• bı z guzel kızları kendı rızamızlan ahrık etmesseler zaten bakmayız

0|0
    1|0
  • bence bu öfkeli ve sana zarar veren kötü duygulardan kurtul olumlu düşün , emin ol herkesin beğeneceği ve beğenileceği bir zaman vardır. sadece bekle ama böyle kızarak değil sakin ol lütfen

1|0
    0|0
  • Olun siz :P

0|0
    1|0
  • yapma bacım bir görelim resmini hemen celallenme:)

0|0
    1|0
  • makyaj.

1|0
    2|0
  • çirkinik ama kafamız güzel :)

0|0
    0|0
  • Güzel kızlarda daki olmayan birşeyi ortaya çıkar kendinde...

1|0
    3|0
  • Haklısın

0|0
    1|0
  • Boyle deme karsına seni yesil mavi gozlu olmamana ragmen duzgun dislerinin olmamana ragmen seven biri cıkar karsina

0|0
    0|0
  • insanda önemli dış görünüş değildir güzel çirkin ayrımı yapanlarıda sevmem her insanın kusuru vardır güzelliğide yaratan allah çirkinliğide.

1|0
    0|0
    • 3ay

Dış görünüş önemli değil midir? Kusura bakma ama sen söylediğine inanıyor musun?

• 3ay

insanın dışı güzel olup kalbi pis olmuyormu

dış görünüş elbette önemli ama 100 kilo boya kullanarak degil.

• Bence cirkin degilsin

0|0
    0|0
  • goca bulup evlensin :D

0|0
    1|0
  • leylayi gören arkadaşı mecnuna bunun içinmi dağları deldin der mecnun sen bide benim gözünden gör der yani önemli olan herkesin çirkin demesi değil yarinin ne söylediği seni nasil sevdiği

1|0
    0|0
  • Ne kadar önemsiz bir konuya takıldığının farkında mısın? İnsanların seni beğenip, beğenmemesi neyi değiştirir? Bırak keyif almaya bak lanet olası gdo'lu hayattan..

0|0
    0|0
    • 3ay

Herkesin ne kadar önem verdiğini iyi biliyoruz. O yüzden bana önemsizmiş gibi konuşmayın.

• 3ay

Herkes önem verebilir, fakat ne değişiyor? Kendini değiştirebiliyor musun? Bırak olduğun gibi yaşa, zevk al hayattan.

• özele yazsana bir

0|0
    3|0
  • milletin lafıyla yaşama zaten doğlal ol güzel ol. doğal olupta güzel olmayan kız görmedim ben. herkesin güzelliği kendine. sıkma canını sen seni seven öyle sevsein

0|0
    0|0
  • Kalbin temizse rahat ol

0|0
    0|0
  • açıkcası bu konu göreceli neye göre çirkin neye göre güzel? kendinde neyi beğenmiyorsun yoksa güveninmi yok sana bu tanıyı koyduran şey ne?

0|0
    0|0
    • 2ay

Güzellik göreceli olayı da saçma geliyor.

• 2ay

Hepiniz adrinayı, barbarayı beğenmiyor zaten. Hıhı evet.

• 2ay

ben 2sinidende nefret ediyorum çünkü insan yüz hatlarıyla güzeldir bence. onların hepside bunu sakladığı için hoşuma gitmiyor.

• az yiyip spor yapacaksın canım, olmayanı çıkarmayacaksın, var olanı koruyacaksın.

0|0
    0|0
  • Kendini sevmelisin

0|0
    0|0
  • cirkin kiz yoktur kendine gel millet senin su yuregine kurban olsun ya bosversene

0|0
    0|0
  • Sen ne istiyorsun ki? Manita bulamamak mı başka bir şey mi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Manita derdim bile değil. Ben hemcinslerimden sıkıldım. Gerçi erkeklerde aynı. Ben sadece güzelliği belli şekillerde sınırlandırılmamış insan toplulukları görmek istiyorum.

• Takma kafana dengini bul

0|0
    0|0
  • Seninde bir alicin cikar sen yakisikli aramaz isen zaten gerekyok kapatmaya cirkinligini 😴

0|0
    2|0
  • Çirkinlik yoktur.. Bakımsızlık vardır..

0|0
    0|0
  • Sakinn

0|0
    0|0
  • Boşver sıkma canını

0|0
    1|0
  • guzellik onenli degil kalp onenli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 27

• Insanlarin hakkinda ne dusundugunu umursarsan daha cok nefret edersin. Kendini sev ve oldugun gibi kabul et. Ne gerek var her sabah kalkip badana yapmaya? Erkekler hic cirkinim ben diyip sana kendini begendirmek icin makyaj yapiyor mu? O zaman sen de yapma!!

1|0
    0|0
  • Tatlım güzellik algısı mavi göz, hokka burun değil zaten artık. Örneğin bazı ünlü modellerin ön dişlerinin araları ayrık ve bu özelliği ile tutuluyor yaptırmıyor dişlerini doğal çünkü. Veya kalın kaş eskiden çile haline gelmişken şimdi kalın kaş tercih ediliyor. Hatta bazı kadınlar artık tüylerini bile almıyor :D Yani çok fazla takma kendini bu halinle beğen ve seni böyle beğenen insanı bul bulamazsan da üzülme. Adriana Lima bile aldatılıyor unutma :D

1|0
    0|0
  • güzellik, zenginlik evlatlarla övünme bunlar dünyalık işlerdir. takvada güzel iyi olmak lazım. temiz bakımlı olursa güzel o insan zaten çirkin olmaz..

1|0
    0|0
  • en güzel kızlar mutlu kızlardır bebeğim

1|0
    0|0
  • Yeşil gözlü veya mavi gözlü olmanın bir güzellik kavramı olduğunu düşünmüyorum. Zayıflık da bir güzellik kavramı değildir. Kendini her zaman sev sen seversen başkaları da seni sever. Seni tanımıyorum ama güzel olduğuna eminim. Ben de çok zayıf bir insan değilim ama bu kendimi sevmemem için bir sebep değil. İnsanların ne dediğini umursama kendin ol. Kendini insanların belirlediği güzellik kavramlarına sokmaya çalışma. Böyle çok güzelsin.

1|0
    0|0
  • Herkesi niye dinliyorsun? Sen sen olduğun icin güzelsin.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ayrıca bak benim eskiden kocaman bir burnum vardi. Dudagim ince mesela ve koca burun ince dudakli biriydim. Cevremdeki bir cok erkek bana cok masum yuzlusun derlerdi düşün artık. Demek ki küçük burunla dudakla gözle olacak is degil. Suanda estetik oldum mesela burnum gayet iyi. Kendini beğen kendin ol. Bana mesaj at konusalim istersen.

• 3ay

Anlattığın için teşekkür ederim. Mesaj atacağım birazdan:)

• sana güzelliğin sırrını açıklıyorum herkes bilmez bak bunu :) aynaya baktığında kendine ne kadar güzel olduğunu söyle ve buna inanmaya çalış ikna ol. güzel olmayabilirsin ama asla ezik olma. lütfen. rica ederim.

2|0
    0|0
  • Kendine güven ve her daim daha da zeki olmak için uğraş göster emin ol hepsinden önde olursun. Bilgi herkesi yener.

1|0
    0|0
  • İnsanları umursamamaya tekrar başla kimsenin seni beğenmesine ihtiyacın yok

1|0
    0|0
  • Çirkin kızlar iyiki varlar

1|0
    0|0
  • işteee buuu🤗

1|0
    0|0
  • Beyler nolur şunu biri beğensin yaaa

0|0
    2|0
  • çok çirkinim bende cenavar gibiyim gjkhgdhj

0|0
    1|0
  • ne atar yapıyon şimdi

0|0
    2|0
  • bu tarafa gel canım sen

0|0
    1|0
  • Takma bu kadar iki gun sonra sana boyle diyenlerin hicbiri yaninda olmicak

0|0
    0|0
  • Bakımsızlık bence çirkinliktir

0|0
    0|0
  • Niye takıyosun ki insanları

0|0
    0|0
  • O tarif ettiklerin hep lens ya bide estetik ulan hep aynı modellrr boşver oldugun gibi güzrlsindir beee

0|0
    0|0
  • Herkes güzel olmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • Kendini baskasina begendirmeye calisma zaten. Kendin icin yap.

0|0
    0|0
  • Bunu yazan kişiyle aynı kişi olma ihtimalimmm var

0|0
    0|0
  • Kendin ol o zaman beğendirmeye çalışma

0|0
    0|0
  • Sen cirkinsin de herkes cok mu guzel kendini kucumseme

0|0
    0|0
  • çünkü herkes angelina çünkü herkes brad anasınıı satiyiim

0|0
    0|0
  • Ya boş ver nefret bile edilmeye değmezler duygularına harcama :)

0|0
    0|0
  • Ya kimin ne düşündüğünü niye önemsiyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...