Nasil bir Hayatınız var? Ne tür bir durumda oldugunuzu ve ruhsal durumunuzu söylüyecem. Yorum yapacam Eğitimini aldım?

şu an Okuyormusun?
Mesleğin ne ya da istediğin Meslek?
Burcun ne?
Ailende anlaştığın kişi neden?
Arkadaş çevrende anlaştıgın kişi neden?
Çok İzlediğin dizi ya da kitap (Dizi TV ya da PCden eskide olabilir)?
En sevdiğin şarkı yani takıntı oldugun?
Son olarak Seni en çok etkileyen film?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• yengeç burcuyum arkadaş çevrem yok kimseyle arkadaşlık yapmak pek istemiyorum güvenmiyorum insanlara heleki kadınlara, izlediğim dizi süpernatural the strain, the flash arrow walking dead :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Okuyom
    Tercuman olcaz ins
    Basak
    Kuzen severim
    Cok fazla var sayamam dbsvss
    Leverage, cennette bir gun daha
    Naglfa as the twilight gave birth to the night
    A clockwork orange

0|0
    0|0
    • 3ay

İnşallah güzel bir tecuman olursunuz
      Siz detayların içinde boğulduğun için asıl olayı kaçırıyorsun çok detaycısınız herşeyin sonuna kadar en derinine kadar inebilen bir kişiliginiz var biri sana kötü bir harekette bulundugu zaman hoşuna gitmiyen ya da hemen üzülüyorsun kafana takıyorsunn seni üzen kişilerden uzak dur çünkü onlar tekrardan gelecekler çok seviyorsun :)

• 3ay

Tutmadi krds :(

• 3ay

Sen kendini tanımıyorsun ozaman :)

• Okuyorum
    Öğrenciyim felsefe okumak istiyorum
    Koç
    Annem beni en iyiliğimi en çok o istiyor
    Çok var anlaşamadığım insan azdır
    Suç ve cezayı iki üç kez okumuşumdur
    Britney spears criminal müziği hoşuma gidiyor
    Sorayya'nın recmedilişi

0|0
    0|0
  • Okuyorum. Terazi. Abim. Çünkü genelde ayni düşüncelerimiz var. Lise arkadaşımla cok iyi anlasirim. Çünkü birbirimizi tamamlıyoruz. Dizi olarak biraz ergence olabilir belki ama aşk laftan anlamaz. En sevdiğim şarkı nil karaibrahimgil seviyor sevmiyor. Beni etkileyen film lucy

0|0
    0|0
    • 3ay

Tekrardan merhaba okul hayatınızdada başılar dilerim Siz baya yalnız olmayı seven bir kişiliginiz var kımseye derdinizi anlatmazsınız saklanırsınız yani bir sorununuz derdiniz oldugunuzda bunu yapmayın sevdıklerınıze anlatın ve içinizi dökün sizi seven birileri ve etrafınıza bakın ve onların farkına varın derim :) geleceginiz çok ümitli değilsiniz gibi kendi içine kapanmış biriisiniz bunu aşın :) bazı şeyleri yarım bırakmayıda seviyorsunuz şu anki ruh haliniz :)

• Anasınıfı öğretmenliğine başlıyorum
    Kova
    Kardeşim çünkü anlayışlı ve komik
    13 senelik arkadaşım çünkü ortak yanımız çok
    Kanıt dizisi
    Coldplay- viva la vida
    Leon: the professional

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...