Evlenecegimiz insana kac kisyle ciktigimizi soylemelimiyiz o sormadıysada?

Evlenmeden once evlenecıgımız erkeke ben su kadar ınsanla konusdum bu kadarla gorustum sunla bunu yaptım bunla bunu yaptım dıye konusulurmu ya da solenılırmı solemeyınce evlılıkte kandrmısmı oluyoruz

Güncellemeler:
3ay arkadaslar anne babam yok enıstemle ablamla kalıyorum. enıstem dıyorkı ıstemeye geldıklerınde ben kefıl olucam sonradan sıkıntı cıkmasın dıyor. her seyını bılmesı lazım dıyor. anladımkı daha oncekı manıtalarımı anlamıs enıstem onu kasedıyor aynı evde yasandgı ıcın bısey gızletmek cok zor
3ay sonucta dıyorkı kefıl olcakmıs sonrada utandırmıyımmıs

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben hiç sormuyorum bu tür konuları onun hayatı benimle olduğu dönemden itibaren ilgilendirir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden soyleyesin ki sormadan severek ise zaten uzun vadedir sorulur gorucuyse soracagini zannetmiyorum sormazsa söylemem yani 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet söylemek gerek herşeyi

0|0
    0|0
  • Ben soylersem evlenmez :D

0|0
    0|0
  • bence sor geçmişi önemli

0|0
    0|0
  • sormazsa söyleme bu kandırmaya girmez sonuçta cevap soru sorulunca verir ama dürüst ol neyse o

0|0
    0|0
  • Söylemeyip, kim olduysa oldu unuttum onları seninleyim izlenimi verilmeli erkeğe

0|0
    0|0
  • soyleme helekı bayanlar asla soylemesın erkekler yedıremez

0|0
    0|0
  • gereksiz ayrıntı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• hayır tabi bunun sorulması bile cocukça

0|0
    0|0
  • bence soyleme gecmise girmeye gerek yok zedelemekten baska bir sey olmuyor

0|0
    0|0
  • sormadıysa geçmişini önemsemiyor demektir hiç gerek yok söylemeye

0|0
    0|0
  • Tabi ki evet. Hakkı var buna

0|0
    0|0
  • Sormadıysa umursamıyordur

0|0
    0|0
  • hayirli kesinlikle söylemem çünkü ileriki zaman da kavga ettiğiniz zaman onu söyler

0|0
    0|0
  • Durduk yere anlatmanın bir anlamı yok. Eğer sorarsa bilmesi gerektiği kadarını anlatırsın tabiki.

0|0
    0|0
  • Ona sor, o da sana sorar belki

0|0
    0|0
  • sormuyoya bosvar

0|0
    0|0
Yükleniyor...