Bayan mı daha tehlikedir yoksa Erkek mi? Verdiğiniz cevaplarda SAMİMİ OBJEKTİF VE TARAFSIZ OLMANIZI TEMENNİ EDİYORUM?

Bildiğiniz üzere günlük yaşamımızda birçok sosyal olayla karşı karşıya kalıyoruz. Özel yaşamımızdan tutun iş hayatına kadar... Sizce bayan mı daha tehlikelidir yoksa bir erkek mi? Bence samimi olarak söylüyorum zeka oyunları ve olayları okuma kabilyetiyle bayan açık ara öndedir. Çünkü fiziksel gücü yönlendirirken zeka unsurunu kullanmazsan hiçbir işe yaramayabiliyor. Ancak bayanların kullandığı bir söz savaş çıkmasına dahi neden olabiliyor. Net fikrimi söylemek gerekirse kadınlar fiziksel açıdan güçlü olmadıkları için zekalarını kullanmayı ve onları eğitmeyi çok iyi biliyorlar. Son olarak tekrar söylemek gerekirse kadınlar der susarım :) SAYGI ÇERÇEVESİ İÇİNDEKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM :)

• Bayanlar tartışmasız daha tehlikelidir.
    75% (12)89% (8)80% (20)Oy Ver
  • Erkekler tartışmasız daha tehlikelidir.
    25% (4)11% (1)20% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler basit canlılardır o yüzden kadınlar diyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların kendilerini karmaşık, erkekleri ise basit görerek erkekleri küçümsemeleri çok saçma. Basit, net ve mantıklı olmak her zaman daha iyidir :) Karmaşıklık ise sadece aptallık getirir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Elbetteki erkekler. Ama ben bir kadin olarak manipulasyon yetenegim guclu oldugundan bilemeyecegim

0|0
    0|0
  • kadın

0|0
    0|0
  • Tabi ki bizler :-D

0|0
    0|0
  • Kadınlar istedikleri zaman çok tehlikeli olabilirler

0|0
    0|0
  • Çoğu şiddet, taciz, tecavüz vakaları kadında çünkü di mi (!)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadınlar tehlikelidir. Şeytanın insan halidir hepsi

0|0
    0|0
  • Kadınlar toplum ve aile baskisindan dolayi cok kucuk yaslarda yalana yonelirler. Bu durum karakter olusumunu buyuk oranda etkiler. Disiliklerini ve karsi cinsin zaaflarini bir silah gibi kullanabilen kadinlar icten pazarlikci ve gizli abazanlardir..

0|0
    0|0
  • bayan değil kadın

0|0
    0|0
Yükleniyor...