İyileşebilmesi için sen de yardım eder misin?

İyileşebilmesi için sen de yardım eder misin ?

Berat henüz 4.5 yaşında ve beyin felci. Bu yüzden göremiyor, konuşamıyor ve yürüyemiyor. İyileşmesi mümkün yalnız Amerika da olacak tedavisi için 200.000 dolar gerekiyor. Bizde yardım edebiliriz !
BERAT yazıp 4543 e gönderdiğimizde 5 tl yardımda bulunabiliyoruz. Vodafone kullanıcıları yardım yapabilmek için EFT kullanmaları gerekiyor. Gerekli bilgiler;

https://onedio.com/haber/yine-tek-yurek-olduk-kucuk-berat-in-tedavisi-icin-bir-el-de-sen-uzat--729221

Bu haberi onedio. com dan alıntı yaptım. Amacım daha çok kişiye duyurabilmek. 5 lirayla sen batmazsın ama bir çocuğun hayatı kurtarılabilir.

Güncellemeler:
3ay güncel

1|1
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• allah şifa versin! böyle durumlara devlet neden yardım etmiyor ! ayakkabı kutusundekileri verseler neolurdu yani insafsızlar.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumda olan bir cok insan var. Keske hepsine yardım edebilsek ama bu imkansız. Benimki şirket hattı ücretli mesajlar ya da mobil ödeme olan şeylere izin vermiyor. Akşam anneminkinden atıcam. Ama böyle tedavilerin ücretsiz olmaması insanlık ayıbı.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 11

• Gonderdim simdi sms.

2|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

2|0
    0|0
  • Etmek isterim tabi

2|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun.
    Bilgilendirdiğin için teşekkürler.

2|0
    0|0
  • Yardımcı olur musunuz vodafone gondermiyormus. Nasıl gonderebilirim

1|0
    0|0
    • 3ay

verdiğim linkte eft yapman için hesap numaraları yazıyor resimde duraktada yazıyor

• Gönderdim Allah yardımcısı olsun

2|0
    0|0
  • gereken ne varsa inşallah yapılacaktır

2|0
    0|0
  • Allah im sifa versin ilk ziraat e vardigimda yardım edicem

2|0
    0|0
  • allah şifa versin. kıyamam ben ona

2|0
    0|0