Bu telefonu almak isityorum?

Çinin bu aralar en üst model telfonu olan Vivo x7 yi almak istiyorum. İnternnten baktıgım kadarıyla çok beğendim özelliklerini faan Türkiyede nerde satılır bilmiyorum? Sadece Haziranda yakında geliyor yazısı var ok kadar nerden alabilirm?

Güncellemeler:
3ay İyiki bir soru sorduk adam gibi cevap veren yok

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiyede satdigini dusunmuyrm satilios abile teknik desteginin iyi olacagini sanmiyrm. Kafan agrir bence bulasma

0|0
    0|0
    • 3ay

Düşük fiyatlı telefon bulamıyorum o yüzden bunlara bakıyorum. Türkiyede gerçekten zor iyi bir telefon almak nerden baksan 4000 lira en iyi telefon

• 3ay

Çinde pahalıya satılıyor ama haberlerde türkiyeye çok ucuza geleceği yazıyor

• 3ay

Cinde pahali olan birseyin turkiyede ucuz olacagina inanacagina benim superman olduguma inanman cok daha dogru olur

En İyi Kız Görüşü

• Aliexpress

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sadece çinde satiliyor ve çin üzerinden türkiye telefon sokmak imkansiz sipariş bile verseniz gümrükte deport ediliyor + verdiğiniz ücreti geri alma şansiniz yok hep telefonu alamiyorsunuz hemde paranizi :)

0|0
    0|0
  • Alırsın ins

0|0
    0|0
  • Daha bilindik ve satış sonrası destek imkanı iyi olan bir telefon tercih etsen bence daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • 3ay

Maddi durumuma uygun bir tel bulmaya çalışıyorum tuşlu istemiyorum çünkü tuşları kırılıyor. Dokunmatik istiyorum o fiytlar uygun değl

• Yota-phone al.

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...