Hic dindar olmayan bir cevredeykeb namaz kilmaya basladim. Sosyal cevremdeki herkese bunu soylemeli miyim?

Sonucta bu yuzden beni yargilayacak ya da onyargiyla bakacak insanlari hayatimdan cikarabilirim degil mi? Modern ve sekuler bir aileden geliyorum ama tesetturlu bir es almayi bile dusunmeye basladim.

1|1
15|5

En İyi Kız Görüşü

• kimseye kendi inancini yasam seklini diretmeye kalkmazsan, onları yargilamazsan kimse seni yargilamaz. on yargılara karşı sen dik dur ve kibar ol. sonuçta sen ayni sensin. yeterki inanmadiklari veya yapmadiklari icin insnlanlari küçük görüp kendini üstün görme

0|1
    0|0
    • 3ay

Gormem kucuk kimseyi onun icin fazla entelektuelim

En İyi Erkek Görüşü

• Ben eşcinsel biriyim. Biriyle tanışırken "selam, ben fhate. Eşcinselim." Demiyorum. 😂 Ama kim beni dışlar, kimle anlaşabilirim biliyorum. Sen de bilebilirsin, birini tanıyorsan bilirsin. Aksini yapman gereksiz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Allah sana doğru yolu gösterdiği için binlerce defa şükretmelisin ve karşı çıkanları hiçbir şekilde umursamamalısın ve hatta onlarıda doğru yola davet etmelisin çünkü uyarmak artık sana vazifedir. Umarım böyle devam edersin, hayırlısı olsun senin için 😊

0|1
    0|0
  • yapıcağının bir kiymeti kalmaz söylersen zaten onlar sendeki bu farklılığı görür merak etme

0|1
    0|0
  • Kimseye söylemek zorunda değilsin. Hele ki dindar bile olmayan insanlara söylemekten bahsediyorsun. Kafanı karıştıracak şeyler söyleyip vazgecirebilirler

0|0
    0|1
  • Senin tercihin. İstediğini yapabilirsin istediğinle olabilirsin

0|1
    0|0
  • Seni seviyorlarsa tercihlerinede saygı duyarlar

0|1
    0|0
  • Seni oldugun gibi kabul etmeyen herkesi sil. Dinine ya da yaşayış tarzına saygı duymalı seni seven. Bundan korkarak yaşıycaksan da cevreden ziyade sorun gelişmemiş kişiliğinde.

0|0
    0|1
  • Sen bulmussun ya dogru yolu onlar seni boyle kabul etmesede olur herkesin kendi dusuncesi sevindim senin adina

0|1
    0|0
  • Söylemek zorunda değilsin..

0|1
    0|0
  • namaz kıldığını bilmelerine gerek yok kendi kendine yap ibadetini neden söyleme gereği duyuyorsun anlamadım?

0|0
    0|0
  • yok yok. yanlış yollara uzanıyorsun. gel vazgeç bu sevdadan :D

0|0
    3|1
  • Bende sol görüşlü bir ailede büyüdüm çok doğru bir karar vermissin asla vazgeçme. Kimsenin dusuncesini de takma. Sana uymayan Seyler yaparlarsa fikirlerini söyle namaz kılıyorum diye kimseye yayma tabi

0|0
    0|0
  • Seni eleştiren sana yaramaz zaten, içinden söylemek geliyorsa söyle. Ama bunu illaki de söylemen gerekmez herkesin ibadeti kendine sonuçta.

0|0
    0|0
  • sizi tebrik etmek istiyorum gerçekten ALLAHA yönelirseniz başkasına ihtiyacınız kalmaz zaten :)

0|0
    0|0
  • Adamsın 👍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Seni yargılayacaklar, yaptığın ibadetleri gösteriş için yaptığını öne sürecekler. Bazen çok abartıyorsun diyecekler, burada sana düşen bu yol uğrunda ne kadar kararlılık gösterebildiğindir. İçki içmem diyeceksin, sen nasıl erkeksin diyecekler. Tüm bunları göze alarak iyice bir düşün, ben doğru kararı verdiğine inanıyorum, arkadaşlarını da en azından görüşlerine saygı duyanlar arasından seç.

0|1
    0|0
  • Soylemeni gerektirecek bir durum mu oldu peki ibadet reklami yapmis gibi olmaz mi sence

0|0
    0|1
  • Bunda yanlış birşey yok doğru yolu bulmuşsun çevrenin değiştirmene gerek yok sen onlara dini anlatmalısın gerekirse Müslümanlığın yanlış birşey olmadığını göster

0|1
    0|0
  • söyle korkuyonmu?

0|0
    0|1
Yükleniyor...