Gaylar Ve Lezbiyenler Hakkındaki Düşünceleriniz?

1. İnsanlar sonradan canı sıkılıp "ya ben homoseksuel olayım ya da heteroseksuel olayım"demez.
2. Sizler nasıl heteroseksuel olmayı tercih etmediyseniz onlarda homoseksuel olmayı tercih etmedi.
3. Homoseksuller her önüne gelenle yatmaz. Nasıl heteroseksuelin "Fahişesi" varsa, homoseksuellerinde vardır. Bir kaç kişi yüzünden tüm homoseksuelleri aynı kefeye koyamazssınız.
4. Eğer inançlı bir insan homoseksullere şiddet uyguluyorsa cahil ve yobazdır. Onu da kendisini de inandıgı Tanrının yaratmış oldugunu bilmesi gerek.

Güncellemeler:
3ay #LGBT
3ay LGBT

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Gizli üyenin de dediği gibi 2.'ye katılmıyorum. Ne tamamen tercih meselesi, ne de "kader" gibi bir şey. Bu tür şeylerde birçok etken var. Bir insan daha sonradan erkeklerden veya kızlardan hoşlanmadığını fark edip eşcinsel olabilir. Aynı şekilde küçüklüğünden beri kendi cinsindekilere ilgi duyan birisi de olabilir.

Sonuç olarak eşcinseller hakkında bir şey düşünmüyorum, çünkü ayrı bir insan kategorisiymiş gibi değerlendirilecek şeyler değil, gayet normal durumlar.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bunu yaşayan bizler biliyoruz ki o doğrultuda yazdım.

En İyi Erkek Görüşü

• 2. Yazdığına katılmıyorum , bana göre eşcinsellik sadece kişinin kendi kararlarıyla verdiği bir şey değil. Hatta bir çok aratırmaya göre (ki bunlara eşcinsellik ve çevresel faktörler yazarak ulaşılabilir) çevresel faktörler eşcinsel olmakta etkili olduğu yani tercih ilede eşcinsel olunduğunu gösteriyor.

Onayladığım bir şey değil ama biri eşcinsel diyede ona bir söz söyleme hakkım yok.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sevmiyorum.

0|1
    1|0
  • Dört duvar arasında ne yaptığını bırak dünyada ne yaptığı umrumda değil. Saygı duyarım. Şimdiye kadar bir zararlarını duymadım.

0|1
    0|0
  • insanlar mutlu olmayı hakeder. ister gay ister lezbiyen ister trans. onları engellemek kadar kötü ve düşüncesiz davranışlar canımı sıkıyor. ne olduğun değil kim olduğun önemlidir. insan olarak kim olduğun. ilerisi zaten özel yaşamı baltalamak

0|1
    0|0
  • kimse bilerek ve isteyerek toplumdan dışlanmak istemez, insanın tercih edemediği bir durum olduğunu düşünüyorum bende

1|1
    0|0
  • Tercihlerine saygı duyarım ama bu yüzden dışlanmalarını hiç doğru bulmuyorum. Herkes kadar yaşamaya ve hayatın tadını çıkarmaya hakları var.

0|1
    0|0
  • Kötü düşünmuyorum. Saygım var

0|1
    0|0
  • Saygı duyarim

0|1
    0|0
  • İnsanlar

0|1
    0|0
  • Haksızlığa karşı hassas bir insan olduğum için destekliyorum onları.

0|1
    0|0
  • Kendi tercihleri

0|1
    0|0
  • saygım var yapana neden küfür edeyim o onun seçimi sayı duymak gerekir hoşlanmayan o kişilerle iletişim kurmaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu doguştan gelen bir şeydir ama aslında öyle olmayıp kendini psikolojik bazı sorunlarından dolayı öyle hissedenlerde vardır. özenti yapanlarda var bunlarda gerçek.

0|1
    0|0
  • Saydıklarının hepsi hastalıklı yaratıklar.

0|0
    1|1
  • Sevmiyorum ama saygı duyuyorum.

1|1
    0|0
  • hormonal durumlar bunlar o yüzden herkesin kendi hayatı deyip geçmek lazım

1|1
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle, bir insan diğer insana zarar vermiyorsa istediği gibi yaşamalı.

• 3ay

bana dokunmadığı beni rahatsız etmediği sürece her insan özgürdür serbesttir

• Ben şahsen onların elinde olmadığını düşünüyorum ve saygı duyuyorum ancak bana çok itici geliyor.

1|1
    0|0
    • 3ay

İtici gelebilir;, bunun bizim elimizde olmadığını biliyorsun ya o yeter.

• 3ay

Tabii ki biliyorum hormonlarla alakalı bir durum.

• lezbiyenleri beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Gözüme gözükmesinler yeter

0|0
    1|0
    • 3ay

Heteroseksullerde bizim gözümüzü gözükmesin o zaman?

Yükleniyor...