Sevgilim beni kullanıyor mu?

gecenin bir saatinde beni görmek için yanıma geldi sevgilim boynumu öperken popomdan tutup kendisine bastırdı :) kullanıyormu acaba beni düşünmeden edemiyorum ama çok seviyorum

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğu tanımıyoruz o yüzden bir şey diyemem. Öyle yapıyor olması seni sevmediği ya da kullandığı anlamına da gelmez. Açıkçası ben sevdiğim insana dokunmak isterim. Sevmediğim bir insana dokunmaktan çok daha iyidir bu. Bide insan sevdiğine kıyar mı diye saçma bir söz var. Sevdiğin insanla bir şeyler yaşamak var, bir de aranızda duygusal bir bağ olmayan birisiyle bir şeyler yaşamak var. Hangisi daha güzeldir? ''Ya evlenmeyi beklesin öyle şey mi olur uff salak çocuk'' diyenlere de lafım var. Kaç sevgilinizle evlenme hayali kurdunuz? Ve kaç hayaliniz başarıyla sonuçlandı? Evlenme çağınızın tam geldiğine emin olmadan kimse sizin evlenmeden olmaz sözlerinize inanmaz. Şahsen benim inancım yok. 25 yaşlarına gelip işi gücü elime almadan ne kimseye aşık olurum, ne de nazını çekerim. Teşekkürler hanımlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle kullanıyor sen bir eşya değilsin bırak o çocuğu

0|0
    0|0
  • Yani bunu yapmasıyla kullanıp kullanmadıgını anlayamayız ki. seven de yapar sevmeyen de

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...