Sigarama laf eden insalara uyus oluyorum.. hemen içtiğim sigaranın hesabına girenlere.. size ne?

Sigarayı bıraktım diyen insanların karşısında bir sigara yakıyorum hemen.. sırf içleri geçsin diye.. uzun yaşamak temkinli yaşamak değil ki.. asıl mucize yüz binlerce ölüm stili varken insanın gebermeden bir gün daha hayatta kalabilmesi..

4|0
20|3

En İyi Kız Görüşü

• onlara bende uyus oluyorum sanene be gardaşım bir sigaram bir çay keyfim var onuda bırakın ben düşüneyim :)

0|1
    0|0
    • 3ay

bide üşenmeden oturup günde ne kadar içtiğinden başlayıp aya yıla 10 yıla hesap çıkarıyor ben yarın ne olacağımı bilmiyorum ki.. sanki kendi içememiş kenara koymuş şirket sahibi olmuş vilalalrı var

• 3ay

ben rakı içmem ama balık yiyelim beraber :D

• 3ay

haha tamam ben bir bodruma gideyim yakın zamanlarda olur az daha serinlesin hava çipuralarla gelirim..)

Kızlar Ne Diyor 19

• Bak bak triplere bak. Sigarana laf eden insanlar yakınlarınsa eğer seni düşündükleri için bırakmanı istiyorlar, çektiğin her zehir onların ciğerine gitmiyor.
    Yakınların değilse zaten ciddiye almana gerek yok sttr edersin.

Neymiş mucize binlerce ölüm stili varken yaşayabilmekmiş. İçinde envai çeşit zehir barındıran şeyi içine çekerek zaten intihara yol açmış oluyorsun. Belki kaza geçirirsin belki başka sebeple hasta olursun orası ayrı ama zararını bile bile bunu içmek ne bileyim bana çok absürt geliyor. Neyse içen içsin beni ilgilendirmez ben kendime ve sevdiklerime bakarım keyfiniz bilir.

0|1
    0|0
  • bende sigaraya uyuz oluyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

ol.. buna kızmam ki ben için demiyorum sadece içenlere içmesen su sukadar sağlık su kadar para vsvs martabal okumasın

• 3ay

hiçbişiyin garantisi yok...

• 3ay

sacmalıga bak esim diyorum hala esin değil garantisi mi var diyosun

• 'Uyuz' olmasın o, keyifli ölümler...

0|1
    0|0
    • 3ay

uyuz olduğunu biliyorum uyus yazdığımda birnin çıkıp bunu diyeceğinide biliyorum ama umrumdamı...:)

• 3ay

Peki...

• Heeey! İçmeyenler içenlere biraz anlayış :)

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen onlar oturp varını yoğunu emekliliklerine harcayıp mutlu görüünsünler millet neder diye hesap edip sigara parasını biriktirsinler:)

• Sende niye sigarayı bırakan kişilerin yanında içiyorsun

0|1
    0|0
    • 3ay

canları çeksin diye

• 3ay

Acımasız mısın sen? Ben asla içmem öyle birinin yanında

• 3ay

bana akıl vermeye kalkarsa oturup benm sigara paramın hesabını yaparsa ben yakarım bir sigara daha...

• aynı fikirdeyim. ben de sigarama karışanlara acayip uyuz oluyorum
    ama sigara bırakanın yanında sigara yakmam o hainlik gibi gelir bana. onun haricinde haklısın. benim dede sigara içiyordu 107 yaşında öldü.

0|1
    0|0
  • Aynı dert bende de var maalesef. Takmiyorum umurumda değiller. Sende takma.

0|1
    0|0
  • peki

0|1
    0|0
  • Gemileri yakmışım sigara ne ki..

0|1
    0|0
  • Kötü kokuyo bee gerisi beni ilgilendirmez

0|1
    0|0
    • 3ay

ona bişi demem içmeyene kötüdür ama bin türlü nasihatada gelemem... o benim dünyam

• abi 40 yaşına gelmişsin hala neyin peşindesin :D :D

0|1
    0|0
    • 3ay

soru ile bir alaka kuramadım cevabında... yaşlılıktan olsa gerek

• onlara ne

0|1
    0|0
  • Sigarama laf etmesinler hoopp✋ dur orda derim

0|1
    0|0
  • Kendine zarar veriyosun millete giren çıkan yok

0|1
    0|0
    • 3ay

ne güzel işte oturp benm yerime hesap etmesinler

• 3ay

Evet orası öyle salla millet her şeyi eleştirmeyi seviyor

• 3ay

onlar istediklerini yapamayıp iç geciirip boş beleş yaşayan insanlar..(sigara içmedikleri için değil ) genel anlamada durmadan eleştirenler

• Kimseyi duymam içerim

0|1
    0|0
    • 3ay

sanki ömür bir sigaradan ibaret tüm olumsuzluklar sanki binlerce yıl yaşıcam sigara içmedim diye

• 3ay

Önce kalplerindeki irinden kötülüklerde arinsinlar bir sonra sigarama laf etsinler.

• 3ay

planlamış hayatlarında yapmadıkları yapmayı isteyipte yapma cesareti gösteremedikleri kafalarındaki kurdukları uzun zararsız kimseye karışmayan bir yolda yürüsünler.. ama son nefeslerine yanaştıklarında keske de demesinler

• Aşk b. ktur arkadaşlar inanmayan denesin

0|1
    0|0
  • Karışmıyorum içersen iç 😉

0|1
    0|0
  • uyuz*

0|1
    0|0
    • 3ay

hayatınız birilerinin bir harfini düzeltme çabası içinde bu yüzden mutsuzsunuz.. onu yazarken bu düzeltmeler gelecekti biliyorum

• 3ay

Yoo valla gayet mutluyum

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ahahahah aynen yaa. Sigarayi hic icmeyen adamin falan lafi yok. Icip birakan adam kadar cok konusani gormedim. Bana altin teklif etti biri. Birak sana altin alayim diyo. Birakmicam sen altini bordur harca dedim 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

i, çi gidiyor dumanın kokusunu duyunca kendini öyle teselli ediyor

• Sigaranı dumanını yüzüme yüzüme üfleyenlerdende ben nefret ediyorum. ... git başka yerde iç diyesim geliyor

0|1
    0|0
    • 3ay

kimseyi öyle rahatsız etmem benm demek istediğin yanlış anlaşılmış...

• 3ay

he pordon o zaman :D senin genel olarak içmene karışıyorlar heralde

• 3ay

yani karışanlara diyorum ciğerde benm parada benim ömürde benm.. sıkışsan bişi istesen hepsininde işi olur manzereti olur ama sigarama nutuk cekmek bedava...

• Aynen, sana ne kime ne değil mi içen içer

0|1
    0|0
Yükleniyor...