Özgüvenim düşük?

Herkese merhaba, arkadaşlar benim kafam küçük yüzüm de öyle boynum ise kalın ve uzun bir garip görünüyorum özgüvenim çok düştü ne yapabilirim lütfen kırıcı olmayın bedenimi nasıl sevebilirim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence - yönlerine değil + yönlerine odaklan bakımlı ol kendine guven her sey fiziksellik degil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sizi Yaratan'ı hatırlarsanız, kendinizi sevmemek için bir neden bulabileceğinizi düşünmüyorum. Bu sizi farklı kılan bir şey bile olabilir. Farklı bir özellik. İnsanların size olan tuhaf bakışlarını önemsemek yerine kendinize değer verin. Kendinizi sevin. Kendinizi sevdiğinizi gösterin. İnanın böyle yaparsanız herşey çok farklı olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şükür ederek. Down sendromluları düşün sonra ayakları kolları bacakları olmayanları. Sonra otur şükür et

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama etrafımda hiç yok öyle insan ben de cirkinim utanıyorum :(

• 2ay

@cakmakaylinn Ben bu işlerin içinde olduğum için engelli insanlara yardım ettiğim için böyle bir örnek verdim. Siz yanlış taraftan baktınız bu kadar basit

• 2ay

Ya bakın benim de sevdiğim insanlar olduğu için bu konuda çok hassasim ve en ufak saygısızlık benim beynime kan sicratiyo dediğim gibi ben yazılanı öyle anladım ve cidden öyle mi düşünüyorsunuz diye bir soru sordum ağır bir şekilde cevaplasanizda ben teşekkür ediyorum

• foto pls belki sen öyle sanıyosundur

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok hayır öyle

• 2ay

çaremizmi var sanki kilolu değilim ama kader umrumdada değil memnunum halimden :D

• 2ay

Tabi ki buna da şükür

• bakımlı olman yeterli, herkesin kusurları vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor yap bisi olmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

Bunun için ne sporu yapabilirim ki :/

Yükleniyor...