Sakarya'da Okuyanlar, Yaşayanlar?

Merhaba; işim gereği kısa bir süreliğine Sakarya'da yaşamam gerekiyor. Çark caddesine yakın olması öncelikli olarak kalabileceğim eşyalı ev apart gibi yerler bulunur mu, üniversite etrafında mı buralar bilgi verirseniz sevinirim. 2+1 yerler de olabilir. Hazır eve de gidebilirim :D

0|1
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Üniversite etrafında ama pahalı

0|0
    0|0
    • 3ay

750 ye kadar gözden çıkardım , boş ev tutup eşya ayarlamaktansa eşyalı mantıklı

• 3ay

araban varsa Çark caddesinde bulabilirsin 700 tl filan

• 3ay

aslında öğrenci değilim iş yeri çark caddesindeymiş :D orası daha işime gelir yani

En İyi Erkek Görüşü

• Çark Caddesi orada yaşamın aktığı en önemli caddedir zaten. Bir de mesire alanı denen bir yer var orasıda cafeleri ile güzel bir bir yerdir. Çark Caddesi çevresinde eşyalı 2+1 daireler var. Eşya alıp uğraşmaktansa hazır eşyalı evlere girmek daha mantıklı ama kiralar biraz pahalıdır. Üniversitenin ana kampusü şehrin dışındadır yani çark caddesine yakın değildir. Sadece myo var merkezde o kısmen yakındır diyebiliriz.

0|0
    0|0
    • 3ay

ben de öyle düşünüyorum da kafa dengi biri olsaydı arakdaş felan kalınırdı ama kimseyi tanımıyorum :)

• 3ay

o kafa dengini ilk aşamada bulman zor tabi zaman alır biraz, hayırlısı ama bulursun yani :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Ucuz evler 500 tl felan

0|0
    0|0
Yükleniyor...