Bir kız bana gıcık oluyor olmaması için ne yapmalıyım?

Bana gıcık olduğu belli bazen küçümsüyor beni apaçık belli. Bir şey soruyorum tersliyor , gelip alttan alttan laf atıyor. Halbuki bir aralar bana gayet iyi davranıyordu sonradan oldu bu. Ne yapabilirim davranışının bana karşı değişmesi için? Çok üzülüyorum neden böyle davranıyor :(

Güncellemeler:
3ay jjj
3ay kk

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• bence sne dili değil ben dili kullanmalısın. yani söyle senin bu tavırların BENİ çok üzüyor ve endişelendiriyor. senin bu şekilde davranman bizim arkadaşlığımızı olumsuz etkiliyor tarzında.
    anlatabldim umarım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız milletinin neye gıcık olduğu belli olmaz saçına başına gıcık olmuştur giydiğine gıcık olmuştur onun arkadaşlarıyla yakın olmaya başlamışsındır ona gıcık olmuştur ortamda öne çıkan bir özelliğin vardır, daha çok çalışıyosundur... Arkası yaz yaz bitmez önemli olan bu kız senin içim önemli mi kur iletişimini çöz sorununu iki kahveye bakar önemli değil mi kafaya takmaya değmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Önyargılar kırılmaz. O yüzden sende gıcık davran hatta ezikle ez itin g*tne sokup çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Onu kale alma sende ona aynı şekilde davran 😀

0|0
    0|0
  • Sende ona gıcık davran ya, herkes herkesle iyi geçincek diye bir şey yok. İyi davranmışsın olmamış belliki öldür gitsin

0|0
    0|0
  • Bu kız iş ortamında mi

0|0
    0|0
    • 3ay

okul

• 3ay

Aynn rahatsız oluyorum dışlandığımı hissediyorum

• 3ay

Bak şimdi sanırım bu kız seni. Kıskanıyor çekemiyor ondan öyle yapıyor ayrıca adı. Karaktersiz. bir . İnsan. Bırak sevmesin başka kız yok mu sınıfta başka bir tane kız. Bul onunla takıl kıskanıyor seni. Bence pislik o kız uzak dur ondan

• Ergenin teki boşverr

0|0
    0|0
  • Oturup onunla bu konuyu konusabilirsin

0|0
    0|0
  • Kıskanıyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...