Belediye beni dinler mi?

Sokak köpeklerinin mahallemize rahatsızlık verdiğini ve gerekenin yapılmasını istediğimizi belirten bir E-Mail yolladım acaba ne kadar ciddiye alırlar? illa imza kampanyasımı yapmak gerek

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Naptı sokak köpekleri? Mahallede piiz yapıp, geç vakitlere kdar yüksek sesle parti mi yaptı? Mahalleden geçerken karıyı kızı kesiyolarda rahat yürüyemiyonuz mu sokakta? Paranı mı çaldı? Seni yetiştiren anaya babaya yazıklar olsun.. insanlığınıza sıçayım sizin.

1|3
    0|0
    • 3ay

Misafir geldiği zaman misafirlere havlayıp tedirgin ediyorlar sürekli çete gibi 6 7 tane geziyorlar , bisiklet süreni kovalıyorlar kaza yaptıracaklar ve daha bir sürü şey

En İyi Kız Görüşü

• Hangi belediye kopekler belediye arazisindeyse birsey yapamazsiniz. ustelik onerim onlara su ve yemek verin elinizden geldigince

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne yapıyorlar da rahatsız oluyorsun? Saldırıyorlar mı yoksa havlıyorlar mı? Bir kap mama ve su koysan adı insanlık olan insanlığı yapsan o köpeklerin sadece açlık yüzünden havlayıp saldırganlaştığını anlarsın.

2|2
    1|0
    • 3ay

Köpek fobimiz rahatsız oluyoruz ve misafir geldiği zaman misafirlere havlayıp tedirgin ediyorlar sürekli çete gibi 6 7 tane geziyorlar , bisiklet süreni kovalıyorlar

• 3ay

@mırnav_kedi istanbuldayım çalıştığım şirketin hemen karşısı barınak ve bizimde oradan aldığımız 3 tane köpeğimiz var sahipsiz köpekleri buralardan alanlarda oluyor sahiplenmek için ve kocaman bir çevrili arazisi var geziyorlar içerisinde ve ziyarete gidip mama ve gazete götürüyoruz sıksık bakımları ve temizlikler çok dikkatli tabi her yeri ve sonrası ne oluyor bilemiyoruz hayvan sevmeyen insanı sevemez eziyet eden de aynı eziyete maruz kalır dileğindeyim sadece. benim görüşüme engel gelmiş kimden geldi bilmiyorum.

• 3ay

Hala ergen diye laf sokuyor. Defol git sorumdan yüzsüz

• Hayvanın evinde yaşayan sensin

2|2
    2|0
  • Belediye seni hemen dinlemez en az 50 defa gidip gelmen lazım onlar yeter artık diyip seni başlarından defedene kadar gidersen belki...

0|1
    0|0
  • köpeklerle sen rahatsız verdikleri için konuşsan daha etkili olurdu, niye aracı kullanıyorsun...

0|0
    0|0
  • Dinler tabi

0|0
    1|0
  • "Biz sizi ararız " kadar

0|0
    0|0
  • Alıp başka yere gotururler bence

0|0
    0|0
  • Türkiye de o köpeklerin birinizi ısırması gerek

0|1
    0|0
  • Hayvan Hakları var

0|0
    0|0
  • İlgilenirler tabi ki de.

0|0
    1|0
  • Ulan hayvanlara yapmadığınızı bırakmıyosunuz bari yaşama haklarını ellerinden almayın. Şimdi sen de beni rahatsız ettin Türkiye den sürmek istiyorum seni. Nasıl kampanya başlatabilirim diye soru açıcam

2|2
    2|0
    • 3ay

Ben senden daha değerli biriyimdir , pek sanmıyorum süreceklerini :)

Kızlar Ne Diyor 10

• belediyeyi aynı mahalleden bir kaç kişi telefonla arayıp aynı şikayette bulunduklarında sorun çözülür.

0|0
    1|0
    • 3ay

Mantıklı

• 3ay

Benim niyetimin düşmanlık olduğunu nereden anladın? Köpekleri uyutsunlar falan yazmadım. Önyargıda boğulmuşsunuz elinizde olsa beni boğarsınız

• 3ay

Neyse cevaplayanı rahat bırakalım. Engel yapmazsam sen yazmaya devam edersin

• Dinler dinler

0|0
    0|0
  • Ya kopekleri olduruyorlar 😔😔 yapmayin 😔😔

0|1
    0|0
  • Oldu olacak nasıl zehirlerim diye soraydın. Hey Allah ım ya.

0|1
    0|0
  • yapma kesinlikle yapma onları alıp götürecekleri yer belli onları evinden ayırma sonra vicdan azabı çekersin

0|0
    0|0
  • Ciddiye almazlar

0|0
    0|0
  • Bizim mahallede bir çocuğun köpeğini ezmişlerdi arabayla rahatsız ediyormuşmuş diye 😒

0|0
    0|0
  • Seni hayvanlar bile dinlemez. Boş versene.

0|0
    0|0
  • Imza topla

0|0
    0|0
  • şaka mısın sen?
    rahat bırakın lan artık hayvanları bir bitmediniz yeminle.

1|2
    2|0
    • 3ay

Onlar bizi rahat bıraksa

• 3ay

lan senin ne yararın var dünyaya pis mahluk. asıl belediyeye sizin gibileri için çözüm bulması konusunda yazı yazmalı.

• 3ay

Seviyeye bak savunduğun köpeklerden daha aşağıda bir seviyen var yazık

Yükleniyor...