Sizce ne yapmalıyım?

Benim bir tane arkadaşım vardı. Kendime çok yakın görüyordum. Oda beni öyle görüyor sanıyordum taa ki sevgilisi bir gün yanımıza gelene kadar. Bir akşam yemeği yemiştik biz okul arkadaşlarıyla. Çıkışta onunda sevgilisi alıcaktı benimde.(Saat geç olmuştu)
Neyse yemek yenen yerden çıktık vedalaşıyoruz sigara felan içiyoruz. Sevgilisi arkadaşıma birden işte benim altımda yatarkende böyle p. çlerle konuşuyor muydun gibisinden hakaretler etti. Ben dondum kaldım. Ama cidden onun yapma dediğini yapıyordu hatta 2 kere aldatmıştı. Sonra arkadaşıma vurdu. Ben tam gidiyordum ki sevgilim gitmeme izin vermedi. Sen gidersen sanada bir laf yaparsa burda daha büyük kavga çıkar bırak ikisi sevgili değil mi kendileri halletsin dedi. İkna etmeye çalıştım 15 dakika sonunda anca gittim yanına. Teselli ettim annesini aradım, evine bıraktım. Sonra birden bire bana sen nasıl kardeşsin o gün beni orda yalnız bıraktın dedi aynı şeyi senin sevgilin yapsa ben onu orda öldürürdüm dedi. Sonra benimle arkadaşlığını bitirdi. Kendimi ispatlayamadım zaten çok saf birisiyim ben. Sonra bayaa zaman geçti yaklaşık 2 ay hiç konuşmadık. Geçen ay mesaj atmıştı napıyosun diye. Konuştuk ama ben hep tersledim. Sonra bana resmen yalvardı barışmak için. Sonunda dedim ki böyle eften püften sebeplere bir daha arkadaşlığı bitireceksen hiç barışma dedin. Sevmediğimiz bir kız var adı x olsun. X le konuşursan da benimle aynı gün arkadaşlığı bitir dedim. Oda bana aynı şu cümkeyi kırdu "ya kızım manyak mısın ya x in çocuk olduğunu biliyorsun ben seni kıskandırmak için onunla takıldım. Bir daha takılırsam bana istediğini söyle" dedi
DEVAMI GÜNCELDE

Güncellemeler:
ondan sonra barıştık biraz zaman geçti yine ben o x le tartıştım başka bir konudan sonra bana dedi ki (en yakın arkadaşım da y olsun) y seninle neden barıştı sanıyorsun bize yaşattıklarını o sana yaşatacaktı dedi. Gerçekten dondum kaldım. Hiçbişey demedim onada mesaj atmadım. Ama şu an hala üzülüyorum. Çünkü ben gerçekten değer vermistim.
Size sorum şu gerçekten ben bunları hakettim mi?
Yaptığı şeyler size göre de aşağılık değil mi?
Yoksa konuda yek suçlu ben miyim?

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...