bir Erkeği Ne Yıkar?

Lütfen sabun gibi.. espriler yapmayın arkadaşlar..
(Aldatilmak dışında ! )

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk er kişinin miladıdır, doğum günüdür.

Geçmişini karıştırıyorsan sende pek temiz değilsindir benim açımdan. Arkaya bakarak araç süremezsin. Anca kaza yaparsın. Sen kazaya uçarak gidiyorsun. Ben böyle birşeye ortak olmam kusura bakma.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• guvensizlik yikar, yalan yikar, biseyi basaramayacagina inanan kadinlar yikar, asiri kiskanclik, zorluk gordugunde kacan insanlar yikar. anlayacagin erkekleri de kizlari yikan seyler yikar. insanoglu sonucta hepsi, uzen seyler farketmez. hisler, acilar farketmez. kotu olan bisey veya kendisine yanlis yapildiginda yikilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Hala devam etmiyorsa eskilere yıkıcı değil yapıcı olmak lazım.

1|0
    0|0
    • 3ay

Aklıma geliyor unutamamyorm bir de o yazıları gördükçe daha kötü oldum daha saat kaç olmuş bak uyumadm

• 3ay

İnşallah şimdi işime bakmam gerek yoksa dirençler dötüme gircek djdhhd

• 3ay

Tamam yardımın için sagol, kolay gelsin ✋😊

• Rus kızları

1|1
    0|0
  • Sabun

1|0
    0|0
  • Umursanmamak

1|0
    0|0
  • Güvendiğim kişinin arkamdan iş çevirmesi. İhanet vs.

1|0
    0|0
  • Hayal kırıklığı yıkar bir adamı,.

1|0
    0|0
  • bir erkeği yanlış bir kiz yikar

1|0
    0|0
  • Adam gibi adamsa hiç birşey yıkmaz kadını herşey yıkar ama çunku hayat tecrubelerı erkege göre sıfırdır

1|0
    0|0
  • Alternatifin yoksa ne yapsan yıkar. Alternatif var mı yok mu bunu bilmelisin.

1|0
    0|0
    • 3ay

Geçmişi çok kötü.. İlk başta öğrendiğim şeyler yüzünden terk ettim. Bu tekrar geldi ne biliyim tekrar denedik. Unutmaya çalışıyorum ama olmuyor bu gece saat 1 gibi facebook sayfasına baktım önceki ilişkilerine ait payalsimlarini gördüm 2014 de paylaşmış.. Yazdığı durumları bir görsen söyleyin ona seni sevdiği kadar kimseye sevmeyecekmiş diye. Sonra eski sevgilisinin gözlerini paylasmis saf ve masum bakislim benim falan yazmış artık dayanamıyorum bunları gördükçe. bir benden önce ilişkiye girmiş. Ayrılmayı düşünüyorum

• 3ay

Tek cinsellik için mi benimle konuşuyordu? Adamı tanimadan yorum yapıyorsun. Sevmiş olamaz mı?

• 3ay

Ben senin görmek istemediğin gerçeği söyleyeyim ; ikili ilişkilerde ana tema cinselliktir. Özellikle kızlar fark etmese de ya da kabul etmese de işin özü budur. Erkek istediğini elde edemiyorsa, veya çok kolay elde ediyorsa, ya da elde ettiği istediği gibi değilse, bıkar, sıkılır ve zamanla umarsızlaşır.!.

• İhanet

1|0
    0|0
  • Su ve sabun :/

1|0
    0|0
  • Anlamsiz Bakişlar 😢😢

1|0
    0|0
  • Bize bir poh olmaz.

1|0
    0|0
  • yalan ihanet başka ne.. kaldıramadim şimdiye kadar bunları

1|0
    0|0
  • Bir erkeği yeni giydiği çorapla ıslak yere basmak yıkar.

1|0
    0|0
  • hiçbir şey. ancak kaşara yatıp kendinize çeker sonra çekip giderseniz

1|0
    0|0
  • aşkım ben patlağım

1|0
    0|0
  • Seyhan nehri

1|0
    0|0
  • Annesini ve babasını kaybetmek

1|0
    0|0
  • İhanet, ailesi

1|0
    0|0
  • İmam yikar

1|0
    0|0
  • aniden sebepsiz yere terkedilmek evlat acısı gibi koyar eğer gerçekten sevmisse...

1|0
    0|0
  • İhanet güvensizlik

1|0
    0|0
  • Vinç makinesi diyecektim soruyu anlamadim

1|0
    0|0
  • Yalan

1|0
    0|0
  • Ayrilik

1|0
    0|0
  • İhanete uğraması.

1|0
    0|0
  • ayrılık yıkar.
    canını yakar boğulur nefessız kalır.

1|0
    0|0
  • Apış arasina atacagin bir tekmeyle 2 metrelik kas yigini erkek bile o saniyede yerlere yikilir 😂

1|0
    0|0
  • Son maçtan yatmak yıkar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• Küçük düşürücü laflar

1|0
    0|0
  • Cevap veriyorum hiçbişey ztn o kdr içli olsalardı odun öküz gibi kavramları erkeklere kullanmazdık

1|0
    0|1
  • Yakının ölümü

1|0
    0|0
  • Neden yıkmak istiyorsun ona bağli

1|0
    0|0
    • 3ay

Geçmişi çok kötü.. İlk başta öğrendiğim şeyler yüzünden terk ettim. Bu tekrar geldi ne biliyim tekrar denedik. Unutmaya çalışıyorum ama olmuyor bu gece saat 1 gibi facebook sayfasına baktım önceki ilişkilerine ait payalsimlarini gördüm 2014 de paylaşmış.. Yazdığı durumları bir görsen söyleyin ona seni sevdiği kadar kimseye sevmeyecekmiş diye. Sonra eski sevgilisinin gözlerini paylasmis saf ve masum bakislim benim falan yazmış artık dayanamıyorum bunları gördükçe. bir benden önce ilişkiye girmiş. Ayrılmayı düşünüyorum

• 3ay

Bu olayların hepsi senden önce olduysa takma

• 3ay

Ama fazla da bağlanma daha önce başkasını sevmiş şindi senle cikiyo bug7n seni seviyi yarın başkasıyla çıkmış

• yetersiz hissetmek

1|0
    0|1
  • Duş jeli

1|0
    0|1
  • Toplum icinde işsizliginden adam olmayacagından bahsetmek yıkabilir

2|0
    0|0
  • Yalan söylemen

1|0
    0|0