Kapat

Bıktık be kardeşim hala sevgilim olmadı sorularından?

Hergün 18 yaşıma geldim hala sevgilim olmdı gibi sorular soran kızlar bir bitin be daha beyniniz yeni çıkmış az sabredin ne meraklısınız sevgili olmaya. Hep internet tv dizileri yüzünden bunlar böyle oldu 15 sene önce böyle kız görebilir miydiniz? Kızlar başı yere bakarak gezerdi utancından. Şimdi yatan yatana. Az temiz kalın be ne meraklısınız vermeye.

0|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ayy sen yine burda diyosun gecende kuzenimle oturuyoruz yanimiza iki tane erkek geldi oturdu bende yeni cuzdan aldim diger cuzdandakileri buna geciriyorum biseler diyolar ama anlamiyorum tinlamadigim icin oglan birden bagirarak dediki ahhhhh ahhhhhh 25 yasindayim bu zamana kadar hic sevgilim olmadi... dedim kuzenime hadi kalk bu delilendi kalktik gittik oyle :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni nesilin hali bu maalesef. Üniversiteye gittim daha düzenli iyi insanlar olur diye onlar daha beter çıktı. Ülke kötü valla

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• vermekle ilgisi yok aynı soruyu soran çok erkekte gördüm de diğerlerine katılıyorum dizilerde kusursuz aşk gösteriyorlar yakışıklı erkek güzel kız hep çift olup mutlu oluyolar bunlarda özeniyo işte saçmalık ya

0|0
    0|0
  • Sakin ol ya 😂

0|0
    0|0
  • sevgili istiyolar sonra da bin bir türlü sorularla buraya parliyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• moronluk parayla mı:)

0|0
    0|0
  • sevgilin olmasın hayat arkadaşın olsun

0|0
    0|0
  • Yürü be dayı kim tutar seni

0|0
    0|0