Bu sorum özellikle erkeklere?

Kızlar cinsiyeti değiştirip düşünün siz de.
Şimdi, bakıyorum bütün erkekler taş gibi kız arayışında ya (nasıl bulacaklar o da ayrı mesele de neyse konuya dönüyorum)
Abi, ben normal bir güzelliğe sahip olduğum halde bizim buradaki markete eşofman&topuz ikilisiyle giderken bile en az 5 tane hödük salyalarını akıtıyor. Şimdi merak ediyorum, bu taş gibi kızları yanlarında nasıl gezdirmeyi planlıyor bu erkekler :d Kendim biliyorum, süslendiğimde asla ve asla abim yanımdayken dolaşmam çünkü biliyorum bakacaklar ve abim katil olacak yani kaçarı yok Bu erkekler bu cesareti nereden alıyor, illa ki bir kaç o** evladı çıkacak ve kızı süzecek, laf atacak vs. Ne yapacaksınız, böyle ömür geçer mi ya :D Ben sırf bu yüzden çok ilgi çeken bir koca istemiyorum, kıskançlık olur boşanma sebebimiz eminim. Neyse sorum bu işte, bu erkekler taş gibi kızlarla çıkanlardan söz ediyorum, sevgilileriyle gezerken miniler, askılılar giydirtiyorlar vs. abi o nasıl bir mezhep lan :D Asla şakirt bir tip olmadım ama en azından sevgilisinin yanında tayt, mini giymesin abi bu erkekler her gün nasıl kavga etmiyor şaşırıyorum, ben evlendiğimde eşime dar gömlek bile giydirtmem, abi ben kızların gözlerini oyarım ya bazı insanlar nasıl bu kadar tahammüllü olabiliyor dskjfnjkdsnfjksdnfs Ya bilmiyorum işte gece gece aklıma takıldı yani sizin fikirleriniz nedir?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Taş olan bir sevgilim olsun istemem. ( Zaten tipe bakmaz :D ) neyse, sevgilim normal giyinebilir ama extra dar, miniler, finiler olmaz -.-, biri bakıp laf atar sonra o iş nerede biter orasını bilemem. En iyisi mütevazi bir şekilde giyinmek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• valla onu bunu bilmem de evleneceğim adam benden daha çirkin olsun kıskançlıktan hayatı zindan etmiyim adama😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkek mi? Onlarla bizi aynı kefeye koyma. Ayrı bir cinsiyet ver.

1|0
    0|0
  • Abi, herkesin bir estetiği var. Sen şimdi kız güzel senden hoşlanıyor ona bakmayıp başkasına yar edersen o daha kötü.. O güzel diye taş diye, napalım sevmeyelim mi seninki de laf..

1|0
    0|0
    • 3ay

Tabi o açıdan bakınca da öyle bir sonuç çıkıyor ama ben şunu soruyorum; hani kız zaten güzel, o derece açmaya, teşhire gerek yok çünkü her taraf abaza dolu (Abazalıkta cinsiyet de farketmiyor, kaç kız tanıyorum ) İlişkinin devamlılığı için en azından, herkes kendinden biraz fedakarlık etmeli bence :d

• 3ay

:D bak tamam şimdi oldu bende sana şunu söylim, aklı başında güzel olan kızlar zaten sınır çizgisini koyar diye düşünüyorum. Evli ya da sevgilisi varsa Nasıl giyinmesi gerektiğini az çok bilir.. Eğer ki açık saçık giyiniyorsa o kız yolludur abi.. Bu senelerden beri süregelen birşey. Ama hani, sen zaten güzelsen bu belli olur açık seçik giyinerek yanındakinin ve dış faktörlerin sinir katsayısını yükseltmekten başka bişey yapmazsın. Onun için süper güzellik ve bir doz tevazu hiç de fena olmaz.

• O taş gibilerle gezenler genelde geniş oluyor

1|0
    0|0
  • Sende ona göre güçlü erkek seçeceksin. :) Tek bakışıyla adam döven erkeği bul rahat rahat gez :)

1|0
    0|0
  • Yuhhhhhhh yani o nasıl birsey beeee kız milleti deyil mi hepsi ayni model hepsi araba gibi binsen binilmez binsende yarı yolda bırakır şanzuman teyze gibi şanzuman dagıtır ya da lastigi patlar binsen binilmez diye boşa demedim

0|0
    0|0
  • Nasıl gezdiriyoruz biliyor musun.. birbirimizi seviyoruz sevdiğimiz içinde sevgilim zor duruma düşmesin düşüncesiyle hareket ediyoruz.. boşver sen bunları eşofmanla keyfine bak

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya hadi ordan şu tipine bakacak kız var sanki gelip laga luga yapıyor burada ya ahahah, defoluyorsun haydi fantzilere devam, loser.

• Allah allah kizlar yakisikli ariyo suc olmuyo mu :D

0|0
    0|0
  • kızlarda perfect erkek arıyorlar ertesi sabahı parası verip yollanılınca aglıyorlar o ne olacak

0|0
    0|0
  • görüsüzlük görmemişlik.. analarının bacılarının olfuğunu unutmuşluk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...