Manyak karılar, Kızın bir tanesi köpekle beni kovaladı?

Küçükken köpeklerden korktuğum için yarım saat önce sigara almaya indim petrolden sigaramı aldım çıkıyorum, kızın bir tanesi de o saatte ne işi varsa parkta oturuyor elinde de irice bir sibirya kurdu kıllandım... Biraz uzaktan geçiyim dedim ama kızla bakışıyoruz falan lan kız ayağa kalktı ben hızlanmaya başladım. Sonra bir baktım kız beni takip ediyor, Yapacak bişey yok kaçmaya başladım bende, arkamı bir döndüm köpek üzerime üzerime koşuyor siteye daldım hemen kapıyı açıp asansöre binene kadar altıma işedim sizce bu kızın amacı neydi ve neden böyle bişey yaptı bu kızı sivilde yakalarsam ne yapayım? Bu kızın allah belasını versin !!! Altıma sı*tım...

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun kardeşim 😂😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kanka kız büyük ihtimal köpeği salmakla; köpek sana yaklaşır, sen onu okşarsın o arada da muhabbet açılır diye salmıştır. köpek oyun olsun diye sen kaçıyorsun ya o yüzden peşinden koşmuştur! nereden bilsin senin korkak olacağını ;)

0|0
    0|0
    • kanka hırlıyordu la it :D

• köpek hırlar, işi o. ayrıca sibirya kurdu tarzı köpekler saldırgan değildir. gece gece ekmekten olmuşun :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• O kiz özurlu ya nett

0|1
    0|0
  • Buda gelir buda gecer uzulme kanka 😂

0|0
    0|0
  • iyi olms

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1