Bir bakar mısınız?

merhabalar
ilk olarak soruma gay olduğumu belirterek başlayacağım
benim sorum ( kendimden örnek vereceğim genelleme yapmıyorum) hiç bir şekilde pedofilik duygularım yok , hiç kimsenin anasına bacısına ailesine küfür etmem, duygusal biriyim canlılara zarar vermekten kaçınırım ve özellikle belirtmeliyim ki DİNİMİZE ÇOK ÖNEM VERİRİM
Buna rağmen neden nefret ediyor insanlar benden? zararım mı dokundu sizin dünyanıza , aşağılanmayı hakettim mi? Bende insanım ben böyleyim ( bu arada bazı insanlar gaylerden kadınsı davrandıkları için hoşlamıyor bu durumu anlıyorum çünkü bende hoşlanmıyorum her şeye rağmen erkeğim ben )

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence insan insan olduktan sonra cinsiyetin ne anlamı bu senin tercihin değil eyer tüm evrenin sahibi varsa ki var seni ya da senin gibilerini yargılamak bizlere düşmez

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsanlardan senden nefret etmiyor çevrendeki insanların fikrine kültürüne uymadığın için nefret ediyorlar İkisi arasında ki farkı anlıyor musun?

0|1
    0|0
  • Türkiye bu konuda biraz yobaz, gelişmemiş kıt fikirli. Dış ülkelerde bu konudaki anlayış daha iyi durumda. Türkiyede bu duruma alışmalısın ama insanların gelişmemişliğine. Kendini kötü hissetme boşuna bu senin kişisel tercihin kimseyi ilgilendirmez. Canın ne istiyorsa yaşamak hakkın.

1|1
    0|0
    • 3ay

sağolun. maske takarak yaşamak çok zor

• 3ay

Yani aslında üzülecek pek birşwy yok benim oğlum olsa ve eşcinsel olsa kendi tercihi der saygı duyarım.

• 3ay

anlayışlı olmak iyidir

• baskasına saygı duymayanın kendisine de saygısı yoktur
    seni asagılayanları senden nefret edenleri zktir et bosver
    onların ne düsündügü kime ne abuk sabuk insanlar yüzünden üzme kendini

0|1
    0|0
  • Takma ya canini sen kendini sev seni sevene deger ver gerisini takma napican herkes kendi aleminde kimseden bir fayda bekleme

0|1
    0|0
    • 3ay

sağolun takmamaya çalıştıkça daha beter oluyor

• 3ay

sizin gibi insanlar olduğunu bilmek beni mutlu ediyor. teşekkürler iyi geceler

• 3ay

Sana hep kotuleri denk geliyorsa senin suvun degil, aldirma. Iyi geceler

• Ben de lez olsaydım keşke iyi kız düşürürdüm :D Kızlar bana çok gülüyor :D

0|1
    0|0
  • Kendinle çelişiyorsun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Hocam insanlar kendilerine uzak gördükleri tanımlayamadıkları şeylerden korkarlar. Ee çevrenin biçtiği rolleri de hesaba katarsak oluyor böyle şeyler. ☺️

0|0
    0|0
  • Saçmalamış vede sallamışsın birader açıklamaların her tarafı tezatlıklarla dolu 😒

0|1
    0|0
    • 3ay

peki hangi cümlelerim birbiriyle çelişiyor tekrar tekrar okuyorum ama bulamadım ben içimden geçenleri yazdım rahatsız olduysan kusura bakma

• 3ay

Hem bunu diyorsun hemde dinime önem veririm diyorsun bunu da anlamadım ya neyse hayat sizin seçim sizin ne diyim

• 3ay

dine önem veririm. bunun konuyla alakası olduğunu düşünmüyorum herhangi bir ilişkimde olmadı. sadece hoşlanıyorum neyse iyi geceler

• Kardeş bence sen önce kendin ne olduğuna karar ver öyle gel.

0|0
    0|0
  • senin gotunu seveyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...