Kızlar, heşey tamam fakatt?

asla ve asla beni yanlış anlamanızı istemem ayıptır söylemesi babamın yurtdışında bir çok tarım işletmeciliği ve arazisi var annem ise tıp malzemeleri sektöründe ithalaatçı işin bu yüzden dururumuz Allah a şükür çok iyi her istediğim oluyor evim arabam viilam bağ evim dağ evim dahi var. Sosyal hesapları kullanmama rağmen bana gelen kızlar sırf imkanlarım ve param yüzünden bana geliyorlar ve ben bu durumdan artık sıkıldım. Daha salaş ve daha abartısız yaşamama rağmen bunu birtürlü değiştiremiyorum ve varlık içinde mutsuzluk çekiyorum ne yapmam gerekiyor ne yapmalıyım kırıcı olmadan cevap verin lütfen saygı çervesi içerisinde. İstemeden kötü birşey söylediysemde affola.

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki sırf imkanın ve paran yüzünden gelmeyen seni sevdiği için gelen bir kız vardır aralarında. Yargılayıp peşin hükümlü davranma. Eger gerçekten onları tanıdığımda paran için seni istediklerini düşünüyorsan da üzülme boşver. Bir gün seni gerçekten seven birini inanıyorum ki bulacaksın.

0|0
    0|0
    • 3ay

ne kadar güzel konuştun. evet belkide suçsuz yargılama yaptığım oluyordur hakklarını helal etsinler. Sende benim eski 2 yıllık ilişkimdeki kız arkadaşıma o kadar benziyosun ki yaralarımı açtın bu akşam

• 3ay

Kusura bakma o zaman ben ortalıktan kaybolmayım 😀

• Şaka yapmıyorum ama hiç film izlemedin mi😅Bu konu çok ta işlendi filmlerde🙄Taktik hep aynı😁

0|0
    0|0
    • 3ay

neymiş o taktik

• 3ay

Kullanıyorum gibi yazmışsın! Böyle birşeyden şikayetçisen bencede kullanma👍Yaşın ufak gibi duruyor abla olarak konuşasım geldi😂Bak ablam bırak aşkın kızların yakasını dert etme bırak zamana elbet doğru kişin var seninde klasik olucak ama o seni bulsun 😉 Böyle insan birşeyin üstüne gittikçe isteklerimize öcü gibi geliyorda bizden kaçıyor gibi geliyor bana🤔Yada illede isterim diyorsan çevrenden seni tanıyabileceklerin arasından bulmuycaksın takıcaksın maskeyi başta oyun oynuycaksın ruhunu seni sevdiğinden emin oluca anlatırsın teferruatı👍Parada herkese dert olana olmayana bulana selamlar olsun😂🙋

• 3ay

evet büyüksün bende 23 yaşındayım saygım sonsuz abla demem hanımefendi derim tavsiyelerin için teşekkür ederim fakat illaki bir gün belli ediyorum bu halimi daha ne yapmam gerek anlayamadım

Yükleniyor...