Balık burcu erkeği sizce nasıl bir karaktere sahiptir?

Kaba taslak açıklarsanız daha iyi olur :)

Güncellemeler:
3ay Burcum benim ile kesinlikle uyuşuyor , herkes aynı şeyi söylüyor demek ki az da olsa burçlara inanmak da fayda varmış

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Balık burcu erkeği hayalperesttir. Derin hayaller kurar. Duygusaldır, insanları kırmazlar, herkese ayak uydurabilir, romantiklerdir. Karar vermekte zorlanırlar :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim gibi. Tabi yükselenim akrep sükrediyom :D Yaratıcı (Töbe Töbe) :D azcık mal. biraz egoist. duygusal. şiir yazar, resim çizer, mimar bile olur ;) ama azcık mal. salaktır biraz malesef. güvenir, Herkesi kendi gibi sanar. Yara alır kabuğuna çekilir, sıfırdan başlar. Tabi yükselene göre kalp kırar zarar verir yıkar döker duygu çalkantısına göre, beynini pek takmaz kalple hareket eder.. filan filan. 'Odamın hayaletisin, Sessizliğine aşığım'

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fazlasiyla karamsar ama eglencesinede duskundur merhametli ve kirilganlardir fazlasiyla hayal kurarlar ve sadıklardir duygulariyla hareket ederler :)

0|1
    0|0
  • Duygusal, fedakar bana ters olanlar znsnz

0|1
    0|0
  • aşırı duygusallar

0|1
    0|0
  • Duygusl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Iyi yüzer.

0|2
    0|0
  • Malız kanka, aciklamaya gerek yok. Ama degerli bir aptaliz, degerimizin farkinda degiliz. Dunyaya renk katmaya küsmeye asık olmaya gelmişiz. Duygularin halifesiyiz, kör topalin destekcisi ve sicak bir yuvanin habercisi. Ayran gonulluyuz birde. Asik oluruz ona buna. Yazmayida sanati da severiz, aşk kadar olmasada.

0|0
    0|0
  • Burç değil
    Nasıl bir çevrede yetiştiği önemli insanın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...