İstanbul'da 1+0 eşyalı tertemiz yeni gibi faturalar dahil 1000. TL pahalı mı sizce?

İstanbul'da 1+0 eşyalı tertemiz yeni gibi faturalar dahil 1000. TL pahalı mı sizce?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• neresi ki. esydli. faturalar dahil iyi ya bundan daha ucuzunu bulamazsin zaten faturslar elektrik su telefon dogalgaz dimi iyi bundan daha ucuzu yok semt nere

0|0
    0|0
    • 3ay

Elektrik su ve doğal gaz işte öğrenciyim o yüzden en uygununu bulmaya çalışıyorum bahcelıevler sıyavuspasa da dediğim yer

• 3ay

vallah okuluna yakinsa. iyi fiyat. ama sen arastirmana devam et belki daha ucuza bilursun. .

En İyi Kız Görüşü

• İyi faturalda beleş iyi iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ucuz mu sence :s

0|0
    0|0
    • 3ay

Yani bulamıyorum ki kafayı yemek üzereyim ama bulamıyorum eşyalı adam akıllı bir yer sorunca da bulamassın diyorlar şöyle eşyalı 500 600 bir yer bulsam efsane olucak da yok

• 3ay

Keşke yaa insallah :((

• 3ay

Amen. ..

• kaç kişi olacaksınız.

0|0
    0|0
  • Neresinde?

0|0
    0|0
    • 3ay

Bahçelievler siyavuspasa

• 3ay

Sultangazi ve esenyurtta 550 ye buldum mesela eşyalı ama işte oralar kötü uzak dur sakın gitme vs dedikleri için sormadım bile İstanbul üniversitesindeyim ben aslında asıl oralara yakın bulsam harika olur da zor işte

• 3ay

Kagithane tarafina bak.

• Pahalı tabi el insaf sddjfjd

0|0
    0|0
    • 3ay

Yanı bence de öyle ama kime sorsam bulamassın diyor şöyle 500 600 eşyalı bir yer bulsam yeri çok da önemli değil keko mahallesi olmadığı surece ama yok yani

• pahalı tabi semt nerede?

0|0
    0|0
    • 3ay

Bahçelievler

• 3ay

Tuzla'dan Beyazıt a ne kadar sürede gidebilirim peki İstanbul üniversitesindeyim

• 3ay

o kadarını bilemeyeceğim maalesef kusura bakma orda oturmuyorum 1 kaç defa gitmişliğim var sadece her ay 120 tl aidatıda cabası

• yerine göre değişir
    yer neresi

0|0
    0|0
  • Sanırım olabilir

0|0
    0|0
  • Ben beşiktaşta veriyorum o rakamı 1+0

0|0
    0|0
    • 3ay

Ciddi mi ya faturalı mı böyle aynı şekilde çok saçma olur burayı tutmam öyleyse

• 3ay

Sultangazi, esenyurt gibi yerlerde kesinlikle tercih etme. Çok sorun yaşarsın. Biraz daha katıp daha iyi semtleri tercih et. Bahçelievler fena değil.

• 3ay

Tamam teşekkür ederimm

• Semtine gore degisir ama iyi gibi duruyo makul

0|1
    0|0
    • 3ay

En uygun hangi semtten bulabilirim peki öğrenciyim kendim karşılıcam masraflarımı çalışarak

• 3ay

İstanbul üniversitesindeyim

• 3ay

Sana bolsans tavsiyem ev ortami farkli disarda tanidigin samimi oldugun biri si ile ortak 2 3 kisi beraber cikip destek olacak birini ararsan ev arkadasi olarak disardaki gibi olmuyo ev ortami iyi sec yalniz olacam dersen no problem

• Semt?

0|0
    0|0
  • Mevkisine bağlı bağdat cadde üstü 1750

0|0
    0|0
  • Vay be adamlar apartı 1000 liraya kiraya veriyor. Bu İstanbul yaşanılacak şehir değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

yahu arkadaş 2 oda 1 salonlar var 600 - 700 arası faturaları da eklerden o da 1000 liraya geliyor. En azından klübe gibi bir yerde yaşamazsın gider 100 m kare lik bir evde rahat rahat oturursun.

• 3ay

Ah işte bulsam o 600 e yok ama yani eşyalı bulunmuyor

• 3ay

Haklısın eşyalı olunca iş değişiyor. Şöyle düşününce 1000 lirayada eşyalı faturası içinde çok fazla ev yok hele ki İstanbul da aslında tutulabilir.

• İstanbul neresinde

0|0
    0|0
  • pahalı tabi

0|0
    0|0
  • nerde olduğuna bağlı

0|0
    0|0
    • 3ay

Bahcelıevler

• 3ay

normaldır.
      zaten kıralar 600-700 ee eşyada ve faturada var

• hangi ilçede olduğuda önemli.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bahçelievler siyavuspasa

• 3ay

bence pahalı. 1+0'ı 1000 lira olması için bakırköy, taksim, kadıköy gibi semtlerde olması lazım

• 3ay

Faturalarıyla beraber ama bu Bakırköy vs yok yani faturayla semt önemli değil ya benim için öğrenciyim uygun bir yer gerekiyor eşya sıkıntısı olmadan

Kızlar Ne Diyor 1

• gayet uygun

0|0
    0|0
Yükleniyor...