Hiç ünlü biriyle tanıştınız mı?

Ünlü bir tanıdığınız var mı ya da tanıştınız mı konuştunuz mu fotoğraf çekindiniz mi? Benim hiç olmadı öyle bişiy :D?

0|0
24|25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Emre pici simge fistikoglu sinem fistikoglu su anda komsum , selcuk inan fatih terim eski gs oyuncusu song tafarel sarbi sariogluyla kisa bir iki laf ayhan akmanla yaklasik yarim saat milan baros , sadece gorup gectiklerim drogba sneijder arda turan semih kaya podolski nerdeyse her sezon takimin yarisindan fazlasini sadec gormuslugum var Florya da oturuyorum 😏✌🏻️☮👍🏻

0|0
    0|0
    • 3ay

adam 18 kişilik kadro kurmuş kendine :D gs lisin heralde adamsın :D selçuk itine söyle görürsen adam gibi oynasın riekerink reis sikerticek yollucak takımdan :D

• 3ay

iyiymiş la valla bazı insanlar şanslı oluyo işte :D bu sene iyi oldu takım izle sen maçları kaçrma :D

• 3ay

Baba koyu taraftar olunca izliyoruz kardo 😏👍🏻

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 24

• kıraçla tanışıp öyle az da olsa konuşmuşluğum var imza günlerine gittiğimde resim çektirmişliğim vardır ama şimdi pek kıraç dinlediğim yok aklıma gelmiyor pek zamanında çok dinledim konserlere gittim tükettik nerdeyse...

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl bir konuşmaydı? büyük hayranınım falan fotoğraf çekilebilir miyiz falan mı dedin yoksa başka konular mı

• 3ay

yeni bir albüm çıkarmış aslında ama çok fazla tanıtımı yapılmadığı için eskisi gibi insanlar bilmiyor kıraçta zaten öyle çok medyada görünen bir insan değil arada aklıma gelirse açıp dinlerim yoksa gelmez hiç aklıma tükettik kıraçıda geçmiş olsun.

• 3ay

sesini sevdiğim bir sanatçı bende dinlerim denk geldikçe. hepsinin bir ömrü var yapacak bişey yok :)

• Müslüm babaaa
    Jiletli konser :)

0|0
    0|0
  • Pinhaninin solistiyle baya iyi anlaşmıştım :D röportajında falan beni yanına almıştı. Alex den imza almıştım bir de :D

0|0
    0|0
    • 3ay

pinhanini solisti kim la ünlü sayılmaz o :D alex olur geçerli :D

• Tanıştım ve hocam di.

0|0
    0|0
  • Oldu jsjs mustafa karataş hani ramazan programi yapan skks

0|0
    0|0
  • Tanımak foto çekilmek hoşunuza gidiyorsa pasaport polisliği yapabilirsiniz vizen dolmuş kardeş dediğin kişi birilerinin Aaa bu o değil mi Lan dediği kişiler olabiliyor

0|0
    0|0
  • Tanısmadım

0|0
    0|0
  • Kösem sultanda oynayan Anastasia tslimpolui ile yunanıstanda fotoğraf çektirmiştik hayatımda gördüğüm en tatlı kız :)

0|0
    0|0
  • He Hakan Altun tanır beni 😀

0|0
    0|0
  • evet şinan şamilşamla

1|0
    0|0
  • tanışmak istediğim bir ünlü yok

0|0
    0|0
  • Fotoğraf sadece nouma ile var. Birçok unlu ile de tanıştım. İş gereği