Komik, rezil anılarınızı benimle paylaşırmısınız 🙈😅🍂?

Komik, rezil, unutulmaz anılarınızı benimle paylaşırmısınız? En komiğine EİG. vericem. Benim birsürü var😐🙄
Komik, rezil anılarınızı  benimle paylaşırmısınız 🙈😅🍂?

Güncellemeler:
3ay Ben otobüs beklerken canım çok sıkılmıştı daha küçüktüm, 2-3 sene önce galiba , mal gibi telefonla konuşur gibi yaparken gerçekten telefon çaldı. 🙄 Neyapacağımı şaşırmıştım:D

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde marketteki tatlı kasiyere asılıyordum nitekim o da bana asılıyordu ta ki ben kendimi rezil edene kadar :D 50 TL verdim 5 liralık şey için sonra cool olayım şekilleriyle para üstünü almayı unutup çıktım marketten arkamdan biri seslendi beyfendiiii diye döndüm o aha dedim oldu bu iş o da dedi üstünü almadınız. O anki salaklığımla önemli değildi ya diyip rezillikte kombo yaptım bir daha da o markete uğramadım :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin başına geldi mi bilmem de kalabalık bir cadde de birini bekliyorum daha yeni gorusucez etrafta oturanlar da var neyse biri geldi geldi dediysem uzaktan göz göze geldik el salladı yakışıklı da ha bende mal gibi el salladım yaklaşti yaklaşti bende gidiyorum tabi sonra yanımdan bir kız geçti koşa koşa sarıldı hoppa mal gibi kaldım ben etrafa baktım film lzler gibi izliyorlar utancimdan aglican neredeyse sonra mahsustan telefon çıkardım konuşuyormus gibi yapıp uzaklaştım ordan böyle bir saçmalıktı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• En yakın tarihte olanı, kulaklıkla müzik dinlerken tam havaya girmişim böyle cool bir şekilde yürüyodum o sırada metrodaki turnikeleri farketmemişim akşam saati bir de, turnikeye bir girişim var resmen karnımdan ikiye katlandım :D, güvenlik görevlileri de gülmüştü bayağı :D

1|0
    0|0
  • bakırköy meydanda artislik yapayım diye demirin üstünden atlarken yere kapaklanmam ve aynı hızla yerden kalkıp oradan ışınlanmam. 3-4 yıllık mevzu 😃

1|0
    0|0
  • Motorla yavaş yavaş giderken kızlara bakayım derken kum birikintisine denk gelip düşmem ve teyzenin o mükemmel lafı "önüne baksan düşmezdin evladım" 😂😂😂

1|1
    0|0
  • Yolda arkadaşlarla yürüyorum karşıdan gelen kadın önümde durdu elimi tutar mısın dedi uzattı elini. Ben kadına bakıyorum arkadaşlarım bana bakıyo kadın bana bakıyo. Sonra orası yüksek kaldırımdı meğer bu kadında da topuklu varmış kaldırımdan inmek için demiş baya gülmüştük :D kadın sonra diyo ne sandın ne sanıyım allasen :)

1|0
    0|0
  • öyle bir anım yok en rezil olduğum anım bana göre dizimin dönmesidir

1|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl dizin döndü? Anlamadım?

• 3ay

sağol zaten ameliyat olalı 1-2 sene oldu bana göre rezillik yinede daha burnum bile kanamamıştır bu güne kadar ilginçtirki topun peşinden koşarken dizim döndü gerçi spordayken gene menüsküsümü yırttım ama olur öyle şeyler en iyisi spor yapmamak

• 3ay

Sağlık durumu sonuçta. Rezil olunacak birşey değil. Yapabilirsinde dikkatli olmalısın.

• Yolda cool bir şekilde yürürken taşa takılıp biraz sendelemek. Abi orda düş yere öl. O derece kötü bir durum. At kendini ambulans gelsin en azından rezil olmazsın :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Hahahahha :D aynı ben😂

• 3ay

:D veya güneş gözlüklerini takıp yürürken güneşin kaybolduğunu unutuyorsun, o kadar insanın içinde sadece sen takıyosun o gözlüğü o zaman da sıkıntı oluyor :D

• Superman izleyip 4 kattan asagiya atladim 😂

Misal tabii 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Yok ki sen paylaş

0|0
    0|0
  • Rezil? anılarımızı? seninle? Afedersin de sen kimsin

0|0
    0|0
  • ööpüşürken kızın ağzına hapşırdım.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...