Güçlü bir kadın mı? sizin gücünüze ihtiyaç duyan mı?

Evet soruyu duydunuz sizin tercihiniz nedir? güçlü bir kadın mı? yoksa sizin gücünüze ihtiyaç duyan mı?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalinizdeki eşinizi tarif edin sorularına verdiğim cevabı copy paste yapıyom buraya da ;

Karakter :

empati kurabilen
    azıcık inatçı
    bakışlarımızla anlaşabileceğim
    hayatı umursamaz
    mutlu olmayı bilen
    mantıklı davranan ve konuşan
    bir şey dediğimde ezilip büzülmeden karşı çıkıp benimle savaşacak,
    ve
    her zaman kendi ayakları üstünde durabilen gerçek bir kadına aşık olabilirim ancak !

Görsel olarak bu hatunların karışımı gibi olsun ;

http://i.hizliresim.com/R3jpo7.jpg
    http://i.hizliresim.com/VYbB5y.jpg

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her kadın güçlü olmalıdır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Guclu kadın...
    Güçlü kadınlar istiyorsunuz. Güçlü ve cesaretli. Sizinle korkmadan sevişebilecek kadınlar istiyorsunuz. Sizin için başkasını öldürecek kadar korkusuz kadınlar. Şehirlerini, evlerini, şarkılarını, terk edecek kadınlar. Sizin için şiirler yazacak kadınlar istiyorsunuz. Sonra onları hayatı boyunca bir şiir bile ezbere bilmeyen korkak kadınlar için terkediyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Benim gücümden de faydalanabilecek güçlü bir kadın.

1|0
    0|0
  • birbirimize her anlamda destek olabileceğimiz yani o bana ben ona güç vereceğim dengeli bir ilişki isterim. Ne olursa olsun arkalarımızda duracağımız bir ilişki tercihim olur :)

0|0
    0|0
  • düzgün kadın

1|0
    0|0
  • Bağımsız

1|0
    0|0
  • kesinlikle güçlü. ortamda konuşsun kendi görüşlerinin arkasında dursun iyi bir eğitim alsın. tamamen tam karşıyım diğer duruma birini kendine muhtaç bırakarak 50 60 sene yaşamak çok acınası bişey.

1|0
    0|0
  • gücüme güç katacak güçlü kadın.

1|0
    0|0
  • Güçlü bir kadın.

1|0
    0|0
  • ikiside :)

1|0
    0|0
  • Yerine gore

1|0
    0|0
  • Akıllı kadın

1|0
    0|0
  • Kasli bir hatun cannndir

1|0
    0|0
  • güçlü kadınlar candır.

1|0
    0|0
  • Guclu kadin

0|0
    0|0
  • düşünceli kadın

0|0
    0|0
  • Sevisirkem guclu olsun her anlamdaa sevisirken dahada guclu olsum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne güzel soru. ama erkekler pek tatmin edici şeyler yazmamis bu ne 😡 bence kadın güçlü olmalı, ezilmemeli, ve her zaman inatçı olup bunu düzgün bir şekilde ifade etmeli. lakin bazı zayıf 'adamlar' güçlü olmak istediği için yanında ondan güçlü veya zeki kadınları istemezler. Saf kadınları isterler ki gücünü göstersin. Eh bu da kendi gucsuzlukleri diyelim... 😏

0|0
    0|0
  • güclü bir kadın

1|0
    0|0
  • Güçlü kadınların kendinden başka kimseye ihtiyacı yoktur

1|0
    0|0
  • Kendi olan kadın diyorum. Ben istediğim gibi yaşayamadıktan sonra ben ne yapayım sevgiyi?

0|0
    0|0
  • Ben güçlü kadın severim. Ayrıca hükmedebileceğim kadın da isterim. Bu durumda riyakarım biraz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...