Arkadaş edinmek?

Kızlar arkadaş edinmekte zorluk çekiyormusunuz çok merak ediyorum birtek bendemi böyle?

Güncellemeler:
3ay Gayet sosyalim aslında komiğimde insanları güldürebiliyorum dert dinleyebiliyorum insanların yanında olabiliyorum ama nedense böyle çok çok yakın arkadaşlar edinemiyorum

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• bir çok kişiyle arkadaşım ki çevremde geniştir ama arkadaşlık ve dostluk arasında bir çizgi var. herkes arkadaşın olabilir ama dostun kardeşin olmaz bana sorsalar kaç arkadaşın var diye 2 derim onlarıda bir çok kişinin arasından eleyerek en iyilerini seçtim ki onlarda beni seçtiler. birisi çocukluk diğeri liseden arkadaşım herşeyimi bilirler ki bende onların bilirim. benim onlar için olan değerimide hissedebiliyorum. şu an üniversiteye gidicem ikisi hale lisede ve birisi bana fazla düşkünken diğeri okadar değil ah benim can dostum üni gittiğinde orda kızlarla resim çekilme benden başka arkadaş yapma kıskanırım diyor sanırsın sevgilimden trip yiyorum pazartesi ameliyat olucam başımda beklicekler şimdiden sulu göz oldu. ben bu şehirden gidince napıcak bilmiyorum biraz saf herkese inanır inşallah ben yokken kendini koruyabilir :D lafı fazla uzattım ben lisedeyken kalabalık bir gruptuk tek ikimiz kaldık birbirimize uzun lafın kısası sen cabalama zaten zamanla seni karakterini anlayarak senin yanında olur.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne güzel.. teşekkür ettimm

Kızlar Ne Diyor 8

• Bayanlar ararsinda arkadaslik zor is. Hele bir de akıllı ve guzelsen, hiç uğraşma kimse dostun olmaz 😂

1|0
    0|0
  • Zorluk çekmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiç çekmem

0|0
    0|0
  • 2-3 arkadaşım var fazlasına da gerek yok bence

0|0
    0|0
  • arkadas edinirim ama bir cizgim vardır, o cizgiyi kolay kolay gecirtmem

0|0
    0|0
  • Bende de öyle

0|0
    0|0
  • Cekiyorum ama erkek degil...

0|0
    0|0
  • yalnız kalmak istedikçe sarıyorlar etrafımı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...