Dost dediğim insanların yaptıkları ne böyle? Sizce amaçları ne? Lütfen bir okuyun?

Şöyle anlatayım. Dost dediğim iki kişi var acayipliklerini yakalayıp görmezden geliyorum huzur bozulmasın aman ortam gerilmesin diye çünkü sivri dilliyim. İlk olarak 5 ay önce bu ikisi telefonda benim hakkımda konuşmuş tabi bunda sorun yok da bana ne konuştuklarını biri söyleyemedi bile diğeri ise mırın kırın edip düşüncelerimin, kılık kıyafetimin çok değiştiğini, elimin savurgan olduğunu falan çıtlattı. Her neyse sonra bir buluşmamızda etek giydim bana dedi ki biri "bizim yanımızda ne giydiğine dikkat et"( ikisi kapalı bu arada ben değilim). Birde bunu diyen şehir dışına üniversiteye gidersen bizi unutursun daha takılmazsın diyor. Sonra geçende iyi bir erkek arkadaşımla buluştuk arası en çok benle iyi ve gittiğimiz kafede hint kınası bedavaydı yaptırdık, o ikisi önce yaptırdı sonra ben de yapılınca masaya gidip "fotoğrafımı çekti"dedim. Bu dost dediğimin biri "kendine özel sanıyor" demez mi! Bozmaya çalıştı. Buna da neyse dedim. En son doğum günümde bir mekandayız çatal bıçakla ilgiili "buna da alışamıyorum"dedi biri ben de alışırsın, benim evde pratik mi yaptığımı sanıyorsun dedim. Demez mi olabilir. Bunu da geçelim aynı gün diğeri de salıncakta sallanırken benim için benim yanımda"ay bu ne kadar havalanmış"dedi. Başta alınganlık yaptığımı düşünmüştüm de artık bir kasıtları olduğunu anladım. Sizce de öyle değil mi? Ne yapsam, ne istiyorlar ki benden?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• kızım bu devirdr dost yk sktr et hepsini insanlardan uzak dur mesafeni koy ben diyim bu ikisine gelince seni çekemiyorlar hiç hemde batıyorsun ojlara mesafeni kur 👍

1|0
    0|0
  • İnanki bunu sitede kaç bin kişi var en fazla 10 kişi okuyodur yazmayın böyle artık uzun şeyleri yavvvvv
    ben bile bu yazdığımı bile okumaya üşenirim o deredce kaldıki senin kini okuyalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dövecekler seni haberin olsun
    çekemiyorlar
    ama senin de az da olsa bunda katkın olabilir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ciddi misin? 😂😳😬 ne gibi katkı

• 3ay

hmm o zaman sende sıkıntı yok.
      o zaman onlarda kıskançlık var
      sen yine de bir konuş
      belki senin de bilmediğin başka bir sorun vardır

• 3ay

aynen en kısa zamanda konuşacağım

Yükleniyor...